0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bilecik Osmaneli İnönü Mahallesi'nde 5 Katlı Bina ve Arsası

Bankadan 10 1070m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15271
Oda Sayısı:
10
Metre Kare:
1070m2
Ada:
241
Parsel:
17
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
31
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
04/12/1989

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İnönü Mahallesi, Hürriyet Caddesi, No:76/A 76/B , 76-1,2,3,4,5,6,7,8 OSMANELİ / BİLECİK

Uzman Görüşü

Hürriyet Caddesine cepheli, 310 m2 tam hisseli arsa üzerinde, zemin katta 210 m2, 4 normal katın her birinde 215 m2 alana sahip olup toplamda 1070 m2 kullanım alanlı müstakil bina; merkezi konumlu olması, parsel üzerinde yer alan binanın ruhsatlı olması, ulaşım ve adres kolaylığının olması avantajlarına sahiptir.

 

Açıklama

Özellikler: 241 ada 17 parsel numaralı "Beş Katlı Betonarme Bina Ve Arsası" vasıflı taşınmaz 310,00 m2 yüz ölçüme sahiptir. Parselin Hürriyet Caddesine cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz parseli topoğrafik olarak düz arazi yapısına sahip olup geometrik olarak dikdörtgen yapıdadır. Ruhsatı ve projesi bulunan zemin kat + 4 normal kattan oluşan toplamda 5 katlı bina bulunmaktadır. Parsel üzerinde yer alan bina zemin katta 210 m2, 4 normal katın her birinde ~ 215 m2 alana sahip olup toplamda ~ 1070 m2 alanlıdır. Binanın zemin katında 43 m2 alana sahip kapalı garaj, 54 m2 alana sahip işyeri, 91 m2 alana sahip işyeri ve 22 m2 alanlı bina giriş holü hacimleri bulunmaktadır. Binanın 4 normal katın her birinde 102 m2 alana sahip 2 şer adet 2 oda, salon, mutfak, hol, banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşan mesken bulunmaktadır. Normal katlarda yer alan merdiven kovası 11 m2 alanlıdır. Binanın dış cephesi ince sıva üzeri dış cephe boyalı olup, bina giriş kapısı demir doğramadır. 

 Ulaşım: Gayrimenkul Bilecik İli, Osmaneli İlçesi, İnönü Mahallesi, Hürriyet Caddesi, No:76/A, 76/B, 76­1­2­3­4­5­6­7­8 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım Atatürk Bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Atatürk Bulvarı üzerinden kuzey yönünde ilerlenip Paşa pastanesinin bulunduğu yol ayrımından sağ kola girilip, ~ 100 metre ilerlendiğinde taşınmaza ulaşım sağlanır. Taşınmaz Hürriyet Caddesi üzerinde sağ cephede konumlu binadır. Konu mülke toplu taşıma toplu taşıma araçları ve özel araçlarla rahatça sağlanmaktadır. Taşınmaz ilçe merkezinde konumludur. 

 Not: 04.12.1989 tarih 17/14 nolu 8 adet birim ve ortak kullanım alanı olmak üzere toplamda 775 m2 kapalı alana sahip yol altı 0, yol üstü 4 kat olmak üzere 4 kat için verilmiş yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı BEŞ KATLI BETONARME BİNA VE ARSASI'dır.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.