1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Osmaneli Hisarcık Mahallesi'nde 6755 m2 Tarla

Bankadan 6755m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15338
Metre Kare 6755m2
Ada 103
Parsel 39
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3

Adres

Hisarcık Köyü, Doğandere Mevkii, 103 ada 39 Parsel Osmaneli/ BİLECİK

Açıklama

Özellikler: 103 ada 39 parsel numaralı, ''Tarla'' vasıflı 6755.30 m2 alanlı arazi olup dikdörtgen benzeri geometrik şekle, az eğimli arazi yapısına sahiptir. Parsel doğu, batı, kuzey ve güney yönlerde komşu parsellerle cephelidir. Parsel üzerinde herhangi bir yapı ya da ekili ürün bulunmamaktadır. Parsel çevresi ihata edilmemiştir. Taşınmazın çevresi genellikle tarımsal amaçlı olarak kullanılmaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Ulaşım: Bilecik ili, Osmaneli ilçesi, Hisarcık Köyü sınırları içinde, Doğandere Mevkiinde konumlu, 103 ada 39 parsel numaralı tarla vasıflı taşınmazdır. Taşınmazın konumlu olduğu mevkide, yakın çevresinde benzer nitelikli tarım arazileri, 1-2 katlı müsakil konut amaçlı yapılar konumlanmaktadır. Gayrimenkul, Osmaneli ilçe merkezine kuş uçuşu olarak yaklaşık 17 km mesafede konumlanmaktadır. Bölgede yapılaşma oranı düşüktür. Gayrimenkulün bulunduğu bölge tarım amaçlı geliştirme göstermektedir. Taşınmazın yakın konumunda genel olarak boş tarım arazileri ve 1-2 katlı köy evleri bulunmaktadır.

Not: 1/100.000 Ölçekli Planlarda Tarım Alanında kalmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.