0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bilecik Merkez Şükraniye Mahallesi'nde 3.887 m2 Tarla

Sahibinden 3887m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19713
Metre Kare:
3887m2
Ada:
107
Parsel:
313
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bilecik Merkez Şükraniye 107 ada 313 parsel

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkul Bilecik ili Merkeze bağlı Şükraniye köyünde 107 ada 313 parselde konumludur. Taşınmaz 3.887,40 m2 yüz ölçümlü olup TARLA vasıflıdır ve geometrik olarak dikdörtgen formdadır. Taşınmazın kadastral yolu bulunmamaktadır ancak anayolun ikinci parselinde yer almaktadır. Kullanılan tarla yolu mevcuttur. Bölge çiftliklerin, ekin arazilerin ve ceviz türevi bahçelerin bulunduğu alandadır. Bilecik şehir merkezine ve Yüksek Hızlı Tren Garına yakın konumludur. 
Konum olarak; 
En yakın köy yerleşimine 1.8 km
D-650 Bilecik- Eskişehir yoluna 2.7 km
Yüksek Hızlı Tren Garına 13 km
Bilecik şehir merkezine 17km mesafededir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.