1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Merkez Selbükü Mahallesi'nde 900 m2 Tarla

Bankadan 900m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17685
Metre Kare 900m2
Ada 0
Parsel 866
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Selbükü Köyü Erenler Mevkii 866 Parsel Merkez/Bilecik

Uzman Görüşü

Topoğrafik açıdan düze yakın arazi yapısına sahip olması, taşıma suyu ile sulanabilir vaziyette olması ve Sakarya nehrine yakın konumlanması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 866 parselde yer alan taşınmaz 900 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Yamuk forma sahip olup topoğrafik açıdan düze yakın arazi yapısındadır. Parselin kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Parselin üzerinde buğday ekili olduğu gözlenmiştir. Parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir etken bulunmamaktadır. Jeolojik olarak 1. derece deprem bölgesinde konumludurlar. Taşıma suyu ile sulanabilir vaziyette olduğu görülmüştür. 

Ulaşım: Selbükü Köyü Erenler Mevkii 866 Parsel Merkez/Bilecik adresinde konumludur. Bilecik ili Merkez ilçesi Selbükü Köyü, Erenler Mevkii, 866 Parsel nolu TARLA nitelikli taşınmazdır. Taşınmazın yakın çevresinde benzer nitelikli boş tarlalar, köy içi arsalar ve 1-2 katlı köy evleri şeklinde teşekkül etmiştir. Bölge tarım amaçlı gelişen bölgelerden olup gelişim hizi düşüktür. Değerlemeye konu 866 parsel Selbükü Köyü yerleşim alanının ~275 mt doğusunda yer almaktadır. Bölge tarım amaçlı gelişen bölgelerden olup gelişim hızı düşüktür. Taşınmazın yakın çevresi benzer nitelikli boş ve ekili tarlalar, şeklinde teşekkül etmiştir. Konu mülkün bulunduğu bölge genelde tarımsal amaçlı kullanılan tarlaların, hobi bahçesi olarak kullanılan arazilerin veya tarımsal amaçlı tesislerin yer aldığı bir bölgedir. Bölgede altyapı (Yol, su, elektrik, kanalizasyon vs.) olanakları bulunmamakta olup. parsel çevre yolları henüz açılmamıştır. Konu mülke ulaşım özel araçla sağlanabilmektedir. Bölge alt ve orta gelir grubuna sahip yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir. Bölgede taşınmazlara benzer nitelikte tarlalar, çiftlik olarak kullanılan araziler, bahçe kullanımlı parseller üzerinde ise 1-2 katlı konut veya hayvancılık amaçlı yapılar bulunmaktadır. Rapor konusu taşınmaz tapuda TARLA" niteliğine haiz olup bünyesinde bağımsız bölüm bulunmamaktadır. 

Not: Bilecik Belediyesi İmar Müdürlüğü'nde görevli personelden alınan şifahi bilgiye göre rapora konu taşınmaz 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planı kapsamında "Tarım Alanı" olarak ayrılan bölgede kalmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.