COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Merkez Selbükü Mahallesi'nde 4500 m2 Tarla

Bankadan 4500m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17687
Metre Kare 4500m2
Ada 0
Parsel 1443
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Selbükü Köyü Kabristan Civarı Mevkii 1443 Parsel Merkez/Bilecik

Açıklama

Özellikler: 1443 parselde yer alan taşınmaz 4500 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Dikdörtgen forma sahip olup topoğrafik açıdan eğimsiz arazi yapısındadır. Parselin kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Parselin buğday ekili olduğu gözlenmiştir. Parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir etken bulunmamaktadır. Jeolojik olarak 1. derece deprem bölgesinde konumludurlar. Taşıma suyu ile sulanabilir tarım arazisi niteliğindedir. 

Ulaşım: Selbükü Köyü Kabristan Civarı Mevkii 1443 Parsel Merkez/Bilecik adresinde konumludur. Mahalle merkezine 1,2 km ve Bilecik otoyoluna 8,2 km mesafededir. Bilecik ili Merkez ilçesi Selbükü Köyü, Kabristan civarı Mevkii 1443 Parsel nolu TARLA nitelikli taşınmazdır. Taşınmazın yakın çevresinde benzer nitelikli boş tarlalar, köy içi arsalar ve 1-2 katlı köy evieri şeklinde teşekkül etmiştir. Bölge tarım amaçlı gelişen bölgelerden olup gelişim hızı düşüktür. 1443 parsel Selbükü Köyü yerleşim alanının ~1.30 km güneydoğusunda yer almaktadır. Bölge tarım amaçlı gelişen bölgelerden olup gelişim hızı düşüktür. Taşınmazın yakın çevresi benzer nitelikli boş ve ekili tarlalar, şeklinde teşekkül etmiştir. Konu mülkün bulunduğu bölge genelde tarımsal amaçlı kullanılan tarlaların, hobi bahçesi olarak kullanılan arazilerin veya tarımsal amaçlı tesislerin yer aldığı bir bölgedir. Bölgede altyapı (Yol, su, elektrik, kanalizasyon vs.) olanakları bulunmamakta olup. parsel çevre yolları henüz açılmamıştır. Konu mülke ulaşım özel araçla sağlanabilmektedir. Bölge alt ve orta gelir grubuna sahip yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir. Bölgede taşınmazlara benzer nitelikte tarlalar, çiftlik olarak kullanılan araziler. bahçe kullanımlı parseller üzerinde ise 1-2 katlı konut veya hayvancılık amaçlı yapılar bulunmaktadır. Rapor konusu taşınmaz tapuda TARLA" niteliğine haiz olup bünyesinde bağımsız bölüm bulunmamaktadır. 

Not: Bilecik Belediyesi İmar Müdürlüğü'nde görevli personelden alınan şifahi bilgiye göre rapora konu taşınmaz 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planı kapsamında Tarım Alanı olarak ayrılan bölgede kalmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.