0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bilecik Merkez Selbükü Mahallesi'nde 346 m2 Tarla

Bankadan 346m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17688
Metre Kare:
346m2
Ada:
0
Parsel:
156
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Selbükü Köyü, Köy İçi Mevkii 156 Parsel/merkez/Bilecik

Açıklama

Özellikler: 156 parselde yer alan taşınmaz 346 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Konu mülk Bilecik İli, Merkez İlçesi, Selbükü Köyü, Köy içi Mevkii 156 Parsel nolu TARLA nitelikli taşınmazdır. Konu mülk 346,00 m2 parsel alanına sahiptir. Amorf forma sahip olup topoğrafik açıdan eğimli arazi yapısındadır. Parselin köy içi yoluna cephesi bulunmaktadır. Parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir etken bulunmamaktadır. Jeolojik olarak 1. derece deprem bölgesinde konumludur. Parsel üzerinde yaklaşık 200 m2 alana sahip, etrafı yarı açık basit tarzda inşa edilmiş yapı bulunmaktadır.

Ulaşım: Selbükü Köyü, Köy İçi Mevkii 156 Parsel/merkez/Bilecik adresinde konumludur. Mahalle merkezine 170m ve Bilecik otoyoluna 8,3 km mesafededir. Taşınmazın yakın çevresinde benzer nitelikli 1 2 katlı köy evleri, boş tarlalar, köy içi arsalar şeklinde teşekkül etmiştir. Bölge tarım amaçlı gelişen bölgelerden olup gelişim hızı düşüktür. 156 parsel Selbükü Köyü yerleşim alanının ~175 m batısında yer almaktadır. Bölge tarım amaçlı gelişen bölgelerden olup gelişim hızı düşüktür. Taşınmazın yakın çevresi benzer nitelikli 1-2 katlı köy evleri, köyiçi arsalar, boş ve ekili tarlalar, şeklinde teşekkül etmiştir. Konu mülke ulaşım özel araçla sağlanabilmektedir. Bölge alt ve orta gelir grubuna sahip yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir. Bölgede taşınmazlara benzer nitelikte 1-2 katlı konut veya hayvancılık amaçlı yapılar, tarlalar, çiftlik olarak kullanılan araziler, bahçe kullanımlı parseller üzerinde ise bulunmaktadır. Bilecik Belediyesi Imar Müdürlüğü arşivinde yapılan incelemede rapor konusu taşınmaza ait herhangi bir mimari proje, yapı ruhsatı veya ya belgesi bulunmamaktadır. 

Not: Taşınmaz" TARLA "vasifli olup incelenen kadastro paftasına göre parsel düz yapı kadastral paftada işli değildir. Söz konusu yapı etrafı yanı açık basit tarzda inşa edilmiştir. Konu taşınmaz Bilecik Belediyesi Mücavir Alan Sınırları dışında yer almakta olup köy içi yerleşik alanda kalmaktadır. Plansız Alanlar Yönetr kaks:0,40, hmax:6.50 metre ve 2 kat şartlarına uymak şartıyla yapılaşabilir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.