0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bilecik Merkez Selbükü Mahallesi'nde 1700 m2 Tarla

Bankadan 1700m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17675
Metre Kare:
1700m2
Ada:
0
Parsel:
1671
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Selbükü Köyü Yukarı Kumlar Mevkii 1671 Parsel Merkez/Bilecik

Uzman Görüşü

Taşınmazın dikdörtgen forma sahip olup topoğrafik açıdan düz arazi yapısında olması, kadastral yola cephesinin bulunması ve sulu tarım arazisi niteliğinde olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 1671 parselde yer alan taşınmaz 1700 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Dikdörtgen forma sahip olup topoğrafik açıdan düz arazi yapısındadır. Parselin kadastral yola cephesi bulunmaktadır. Parselin üzerinde yonca ekili olduğu gözlenmiştir. Parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir etken bulunmamaktadır. Jeolojik olarak 1. derece deprem bölgesinde konumludurlar. Parsel Sakarya nehrindén sulanmaktadır. Sulu tarım arazisi niteliğindedir. 

Taşınmaz Selbükü Köyü Yukarı Kumlar Mevkii 1671 Parsel Merkez/Bilecik adresinde konumludur. Bilecik-Eskişehir yoluna 10,5 km mesafededir. Taşınmazın yakın çevresinde benzer nitelikli boş tarlalar, köy içi arsalar ve 1-2 katlı köy evleri şeklinde teşekkül etmiştir. Bölge tarım amaçlı gelişen bölgelerden olup gelişim hızı düşüktür. Taşınmaz Selbükü Köyü yerleşim alanının yaklaşık 2,06 km doğusunda yer almaktadır. Bölge tarım amaçlı gelişen bölgelerden olup gelişim hızı düşüktür. Taşınmazın yakın çevresi benzer nitelikli boş ve ekili tarlalar, şeklinde teşekkül etmiştir. Taşınmazın bulunduğu bölge genelde tarımsal amaçlı kullanılan tarlaların, hobi bahçesi olarak kullanılan arazilerin veya tarımsal amaçlı tesislerin yer aldığı bir bölgedir. Bölgede altyapı (Yol, su, elektrik, kanalizasyon vs.) olanakları bulunmamakta olup. parsel çevre yolları henüz açılmamıştır. Taşınmaza ulaşım özel araçla sağlanabilmektedir. Bölgede taşınmazlara benzer nitelikte tarlalar, çiftlik olarak kullanılan araziler, bahçe kullanımlı parseller üzerinde ise 1-2 katlı konut veya hayvancılık amaçlı yapılar bulunmaktadır. 

Not: Bilecik Belediyesi İmar Müdürlüğü'nde görevli personelden alınan şifahi bilgiye göre rapora konu taşınmaz 1/100.00 kapsamında "Tarım Alanı" olarak ayrılan bölgede kalmaktadır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.