1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Merkez Selbükü Mahallesi'nde 134 m2 Avlulu Ev Ahır ve Bahçe

Bankadan 1 134m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17936
Oda Sayısı 1
Metre Kare 134m2
Ada 0
Parsel 74
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 0
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 944

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Selbükü Köyü, İçi Mevkii 74 parsel Merkez/Bilecik

Açıklama

Özellikler: Bilecik ili Merkez ilçesi Selbükü Köyü, Köy içi Mevkii 74 Parsel nolu AVLULU EV VỀ AHIR VE BAHÇE nitelikli taşınmazdır. 74 parsel Selbükü Köyü yerleşim alanının ~105 m batısında yer almaktadır. Yerinde yapılan incelemede, kadastro paftasına "ev ve ahır" olarak kayıtlı yapı yerinde 1 adet yapı bulunduğu görülmüştür. Kadastro paftasına göre parsel üzerinde yaklaşık 134 m2 taban alanlı 1 adet yapı bulunmaktadır. Özellikleri bilinmemektedir.

Ulaşım: Bilecik ili, Merkez ilçesi, Selbükü Köyü, Köy içi Mevkii 74 Parsel nolu AVLULU EV VE AHIR VE BAHÇE nitelikli taşınmazdır. Konu mülk 944,00 m2 parsel alanına sahiptir. Amorf forma sahip olup topoğrafik açıdan hafif eğimli arazi yapısındadır. Parselin köy içi yoluna cephesi bulunmaktadır. Parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir etken bulunmamaktadır. Kadastro paftasına göre parsel üzerinde yaklaşık 134 m2 taban alanlı 1 adet yapı bulunmaktadır.

Not: Bilecik Belediyesi İmar Müdürlüğü arşivinde yapılan incelemede rapor konusu taşınmaza ait herhangi bir mimari proje, yapı ruhsatı veya yapı kullanma izin belgesi bulunmamaktadır. Taşınmaz "AVLULU EV VE AHIR VE BAHÇE vasıflı olup incelenen kadastro paftasına göre cins tashihine konu yapı parselin güneydoğu sınırında konumlu, yaklaşık 134 m2 taban oturumlu olarak işlidir. Yerinde yapılan incelemede, kadastro paftasına "ev ve ahır" olarak kayıtlı yapı yerinde 1 adet yapı bulunduğu görülmüştür. Özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.