1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Merkez Selbükü Mahallesi'nde 1278 m2 Tarla

Bankadan 1278m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17676
Metre Kare 1278m2
Ada 0
Parsel 2061
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Selbükü Köyü 2061 Parsel Merkez/Bilecik

Açıklama

Özellikler: 2061 parselde yer alan taşınmaz 1278 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Yamuk forma sahip olup topoğrafik açıdan düz arazi yapısındadır. Parselin kadastral yola céphesi bulunmamaktadır. Parselin üzerinde buğday ekili olduğu gözlenmiştir. Parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir etken bulunmamaktadır. Jeolojik olarak 1. derece deprem bölgesinde konumludurlar. Parsel taşıma suyu ile sulanabilir durumdadır. 

Ulaşım: Selbükü Köyü 2061 Parsel Merkez/Bilecik adresinde konumludur. Bilecik-Eskişehir yoluna 9 km mesafededir. Bilecik ili Merkez ilçesi Selbükü Köyü, 2081 Parsel nolu TARLA nitelikli taşınmazdır. Taşınmazın yakın çevresinde benzer nitelikli boş tarlalar, köy içi arsalar ve 1-2 katlı köy evleri şeklinde teşekkül etmiştir. Bölge tarım amaçlı gelişen bölgelerden olup gelişim hızı düşüktür. Değerlemeye konu 2061 parsel Selbükü Köyü yerleşim alanının ~1,30 km kuzeydoğusunda yer almaktadır. Bölge tarım amaçlı gelişen bölgelerden olup gelişim hızı düşüktür. Taşınmazın yakın çevresi benzer nitelikli boş ve ekili tarlalar, şeklinde teşekkül etmiştir. Konu mülkün bulunduğu bölge genelde tarımsal amaçlı kullanılan tarlaların, hobi bahçesi olarak kullanılan arazilerin veya tarımsal amaçlı tesislerin yer aldığı bir bölgedir. Bölgede altyapı (Yol, su, elektrik, kanalizasyon vs.) olanakları bulunmamakta olup. parsel çevre yolları henüz açılmamıştır. Konu mülke ulaşım özel araçla sağlanabilmektedir. Bölge alt ve orta gelir grubuna sahip yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir. Bölgede taşınmazlara benzer nitelikte tarlalar, çiftlik olarak kullanılan araziler, bahçe kullanımlı parseller üzerinde ise 1-2 katlı konut veya hayvancılık amaçlı yapılar bulunmaktadır. 

Not: Taşınmaz tapuda TARLA " niteliğine haiz olup bünyesinde bağımsız bölüm bulunmamaktadır. Bilecik Belediyesi İmar Müdürlüğü'nde görevli personelden alınan şifahi bilgiye göre rapora konu taşınmaz 1/100.000 ölçekli Çevre Planı kapsamında Tarım Alanı olarak ayrılan bölgede kalmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.