COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Merkez İstiklal Mahallesi Dirişiliş Rezidance 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 30m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15436
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 30m2
Ada 27
Parsel 111
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 01/02/2018
Ruhsat Tarihi 10/04/2014
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 77

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstiklal mahallesi, Tevfikbey Caddesi, No:117 Dirişiliş Rezidance Kat:4 Daire:77 MERKEZ / BİLECİK

Uzman Görüşü

Bilecik Emniyet Müdürlüğü binası ve Bilecik Otogarı'na yakın konumda, brüt yaklaşık 30m2 mesken; yapı  kullanma izin belgesi bulunması ve yeni yapı olması avantajına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, 45/6365 arsa paylı, 4.kat 77 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmaz blok girişine göre; ön cephede, soldan sağa dördüncü sırada yer almaktadır. Projesine göre; 1 oda, 1 yaşam alanı (salon), mutfak nişi ve banyo­ WC hacimlerinden oluşmakta olup, brüt yaklaşık 30m2 alanlıdır. Taşınmaz binanın 4. ve son katında yer almakta olup, tek yöne cephelidirler. Taşınmazlar batı yönünden Tevfik Bey Caddesine ve Atatürk Bulvarına bakmaktadırlar.

Ana taşınmaz: 111 Ada, 76 Nolu Parsel, 597.00 m² alanlı arsa üzerine, tek blok olarak, betonarme yapı cinsinde, bitişik nizamda, 4 Bodrum + Zemin + asma kat + 4 Normal kat+ çatı katı olmak üzere toplam 11 katlıdır. Binanın dış cephesi ısı izolasyonu üzeri cam mozaik kaplamadır. Apartman giriş kapısı camlı alüminyum doğramadır. Apartmanda doğalgaz ısıtma sistemi ve asansör bulunmaktadır. Bina girişi projesine ve mevcut duruma göre zemin kat seviyesinden ve binanın batı cephesinden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Bilecik İli, Merkez İlçesi, İstiklal Mahallesi, Tevfikbey Caddesi, No:117, Diriliş Residence, Kat:4, Daire:77­ posta adresli yerde bulunmaktadır. Söz konusu taşınmaz, il merkezinde konumlu olup konut yapılaşma açısından düzenli ve planlı olarak gelişmekte olan bir bölgede yer almaktadır. Taşınmazın etrafında 5­10 katlı konut projeleri ile boş arsalar mevcuttur. Taşınmaza ulaşım: Atatürk Caddesi üzerinde Bilecik Üniversitesi yönüne doğru seyir halindeyken sağ koldaki Tevfikbey Cadde'sine dönülür. Yaklaşık 60m. ilerledikten sonra "No:117" kapı numaralı ana taşınmaza varılır. Taşınmazın yakın çevresinde: Bilecik Emniyet Müdürlüğü binası ve Bilecik Otogarı bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu Tevfikbey Caddesi toplu taşıma araçlarının güzergâhıdır.

Not: 10/04/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 01/02/2018 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Tapuda 150/c şerhi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.