COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Merkez Gazipaşa Mahallesi'nde 1+0 İskanlı Daire

Bankadan 1 + 0 75m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14939
Oda Sayısı 1 + 0
Metre Kare 75m2
Ada 61
Parsel 163
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 04/12/2015
Ruhsat Tarihi 17/02/2014
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm B-7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bilecik İli, Merkez İlçesi, Gazipaşa Mahallesi, Osmangazi 1. Sokağı, No:1/3, 4. Bodrum Kat, Daire: 7

Uzman Görüşü

Atatürk Bulvarı üzerinde, 3 bloklu site içerisinde, ulaşım imkanlarının kolaylığı, çeşitliliği ve merkezi konumu ile fırsat sunan, yeni binada, kat mülkiyetli 47 m2 alanlı ekonomik ve kullanışlı daire; ulaşım imkanları olması, tercihe edilen bölgede bulunması, merkeze yakın olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Binanın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyası, bina giriş ve merdivenleri mermer, bina içi duvarları plastik boyalı, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Dış kapı camlı demir doğramadır. Binada asansör vardır. 7 nolu bağımsız bölüm mesken Zemin Kattan olan bina girişine göre 4. Bodrum katta, sol arka konumda doğu yöne cepheli konumludur. Mimari projesine göre 52 m2 mesken kullanım alanlı 20 m2 balkon kullanım alanı olan mesken: salon+mutfak, 1 oda, banyo ve balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Giriş kapısı çelik kapıdır. Mimari projesine göre doğu cephede kalan duvar batıya doğru ötelenerek imal edilmiş olup, 5 m2 lik küçülme mevcuttur. Taşınmazın yasal alanında küçülme olması sebebiyle yasal ve mevcut alanı brüt 47 m2 (52 m2 5 m2)+ 20 m2 balkon olarak hesaplanmıştır. Ayrıca mutfak nişinin projesine göre kuzeydoğuya imal edildiği görülmüş oluğu ifade edilmiştir. Taşınmazın salon mufak, oda zeminleri laminant parke olup. Duvarlar saten boyalı tavanlar kartonpiyerlidir. Banyo zemin ve duvarları seramik kaplama olup vitrifiye ürünleri mevcuttur. Mutfak dolapları mebran kapak, tezgah granittir. Taşınmazın pencere doğramaları pvc doğrama, ısı camlıdır. İç kapılar ahşap panel ve dış kapısı çeliktir. Isınma sistemi doğalgaz kombilidir 

 Ulaşım: Bilecik ili 61 ada 163 parseldeki Gazipaşa Mahallesi Osmanagazi1 Sokak 1­3 dış kapı nolu binanın 4. Bodrum Kat da bulunan 7 bağımsız bölüm nolu mesken nitelikli taşınmazdır. Ulaşım yaya olarak ve dolmuş, otobüs, özel araçlar ile sağlanmakta olup, taşınmaza ulaşım için Atatürk Bulvarı ile Osmangazi1 Sokağın kesiştiği noktadan Batı yönünde 62 metre ilerledikten sonra, taşınmazın bulunduğu bina Bıçkıcı Sokak ile Hamam Sokağın kesiştiği noktada sol koldadır. Taşınmazın yakın çevresinde Bıkıcı Sokak ve Hamam Sokak, Atatürk Bulvarı bulunmaktadır.

 Not: : 17.02.2014 tarih ve 3907 sayılı kaçak yapı ruhsatı ve 04.12.2015 tarih ve 3907 sayılı yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.