COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Merkez Ertuğrulgazi Mahallesi'nde 161 m2 Dükkan

Bankadan 161m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15146
Metre Kare 161m2
Ada 677
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 13
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 21/11/2016
Ruhsat Tarihi 19/10/2007
Bağımsız Bölüm 3
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ertuğrulgazi Mahallesi, İdil Sokak, No: 14, 14/C BB NO:3 Merkez / BİLECİK

Açıklama

 Edebali Stadyumu, Hastane ve okullar yakın konumlu, MERKEZİ KONUMLU YENİ BİNADA, sokak cephesi alüminyum esaslı cam doğrama, 161 m2 ZEMİN KAT DÜKKAN

 Özellikler: Zemin katta yer alan 3 b.b. nolu iş yeri mimari projesine göre 140 m2 brüt kullanım alanına sahip olup işyeri ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın projesinden farklı olarak iş yerinin sol cephesi düz olması gerekirken içeri girintili olarak inşa edilmiş ve 5 m2 küçülme yapıldığı tespit edilmiştir. Ayrıca iş yerinin sağ arka kısmında yer alan sığınak alanından 26 m2 alanın taşınmazın alanına dahil edildiği tespit edilmiştir. Mevcut kullanım alanı 161 m2'dir.

Zemin katta sığınak, 3 adet iş yeri ve bina girişi, 3 normal katın her birinde 4’er adet mesken olmak üzere toplam 15 adet bağımsız bölümden bulunmaktadır. Bina girişi mimari projesinde ve mahallinde zemin kattan güneydoğu cephesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi mantolama olup, bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binanın asansörü bulunmakta olup binadaki meskenler kombi ile ısıtılmaktadır. Binanın dış cephesi mantolama olup, bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binanın asansörü bulunmakta olup binadaki meskenler kombi ile ısıtılmaktadır. Taşınmazın içerisinde yer aldığı ana gayrimenkul onaylı mimari projesine göre zemin, 3 normal kat olmak üzere toplam 4 kattan oluşmaktadır.

 Ulaşım: taşınmaz Ertuğrulgazi Mahallesi, İdil Sokak No: 14/C posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için Bağlar Caddesi üzerinden güneybatı istikameti ilerlenip Bilecik Edebadi Stadyumunu geçtikten sonraki yol ayrımından sağ kola girilip, 2. Yol ayrımından sağ kola girildiğinde taşınmaza ulaşım sağlanır. Taşınmaz İdil Sokak üzerinde sol cephede konumludur. Bağlar Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge gelişimi devam eden bir bölge olup, kentin yeni yerleşim alanlarındandır. Bölgede ticari potansiyel insanların günlük ihtiyaçlarını karşılayacak seviyededir. Ulaşım toplu taşıma araçları, özel araçlar ile kolayca sağlanabilmektedir. Bölge belediye hizmetlerinden faydalanmakta olup, altyapı sorunu bulunmamaktadır. Bölgedeki yapılaşma yoğunluğu orta düzeyde olup, ayrık nizam yapı stili ile inşa edilmiş 4­6 katlı konut amaçlı kullanılan yapılar ve boş arsalar yer almaktadır.

 Not: 19.10.2007 tarih ve 3283 sayılı yeni yapı ruhsatı ve21.11.2016 tarih ve 3283 sayılı için yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. Tapu vasfı isyeri olup, İstiklal Mahallesi'nde kayıtlıdır.