1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Merkez Ertuğrul Gazi Mahallesi'nde İskanlı 202m2 Depo

Bankadan 202m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14860
Metre Kare 202m2
Ada 451
Parsel 86
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 21
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 06/04/2000
Ruhsat Tarihi 23/11/1999

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ertuğrul Gazi Mahallesi, Mevlana Sokak, Elif Sitesi, A Blok, No: 23/AA Merkez / Bilecik

Uzman Görüşü

Tercih edilen ve gelişen bölgede konumlu, Diş Sağlığı Hastanesi, İlköğretim Okulu ve Devlet Hastanesi Semt Polikliniği yakın, 202 m2 depo; ulaşım ve adres kolaylığının olması, site içerisinde yer alması, yapı kullanma izin belgesinin bulunması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: A blok, bodrum katta yer alan 1 bb nolu depo 202 m2 alana sahip olup tek hacimden oluşmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı P.V.C kapı olup zeminleri seramik kaplıdır. Duvarları plastik boya ile boyalı olup bakımsız durumdadır. Taşınmaz kot olarak Mevlana Sokaktan 1,5 metre aşağı kotta yer almakta olup Mevlana Sokağa  10 metre cephe uzunluğu bulunmaktadır. Taşınmazın basit tadilata ve boyaya ihtiyacı vardır.

Taşınmaz 3190,50 m2 yüzölçümlü 451 ada, 86 parsel üzerinde yer alan ayrık nizam yapı nizamında betonarme karkas tarzında A, B ve C blokları şeklinde inşa edilmiştir. Taşınmazın içerisinde yer aldığı A blok parselin kuzeyinde konumludur. A blok bodrum, zemin, 4 normal kat olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. Bodrum katta; 2 adet depo, zemin katta 4 adet mesken ve bina girişi, 4 normal katın her birinde 4 er adet mesken olmak üzere toplam 22 adet bağımsız bölümden bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi ince sıva üzeri dış cephe boyalı olup, bina giriş kapısı demir doğramadır. Binanın asansörü bulunmakta olup binadaki meskenler kombi ile ısıtılmaktadır.  

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Stadyum Caddesi üzerinden güneydoğu istikameti ilerlenip kavşaktan sağ kola girildiğinde Mevlana Sokağa ulaşım sağlanır. Mevlana Sokak üzerinden güney yönünde ~ 100 metre ilerlendiğinde taşınmaza ulaşım sağlanır. 

Not: 23.11.1999 tarih 2542 nolu yeni yapı ruhsatı ve 06.04.2000 tarih 2542 nolu yapı kullanma izin belgesi mevcuttur. Taşınmazın tapu vasfı DEPO'dur.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.