1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik İnhisar Samrı Mahallesi'nde 1356 m2 Tarla

Sahibinden 1356m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17286
Metre Kare 1356m2
Ada 104
Parsel 94
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Samrı Köyü Kirlik Mevkii 104 ada 94 parsel İnhisar/Bilecik

Açıklama

Özellik: 104 ada 94 parselde yer alan taşınmaz 1356,74 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Tarla Bilecik İnhisar Samrı köyündedir. Samrı köyü İnhisar ilçesine 6 km yakınlıktadır. Tarla şekil olaraktan dikdörtgen düzgün bir şekle sahiptir. Tarla asfalta cephelidir , Su sorunu yoktur , Elektrik yakındır alınabilir . Araç ile başına kadar gidilebilmektedir. , Ulaşım sorunu yoktur. Mevcut tarla bahçe şeklinde kullanılmaktadır , Üzerinde genellikle salatalık , domates , kıvırcık , marul , soğan ekilip yetiştirilmektedir. Çalışan bir tarladır.

Ulaşım: Samrı Köyü Kirlik Mevkii 104 ada 94 parsel İnhisar/Bilecik adresinde konumludur. Şehir merkezine 31 km mesafededir.

Not: Pazarlık payı vardır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.