0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bilecik İnhisar Koyunlu Mahallesi'nde 3513 m2 Tarla

Bankadan 3513m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15262
Metre Kare:
3513m2
Ada:
126
Parsel:
340
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Koyunlu Köyü, Kayaaltı Mevkii, 0 ada 73 parsel, İNHİSAR / BİLECİK

Uzman Görüşü

Tarımsal altyapısının bulunması ve Sakarya Nehrine yakın konumlu olması taşınmazın avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, Bilecik İli, İnhisar İlçesi, Koyunlu Köyü sınırları içinde yer alan 73 parseldir. Taşınmaz geometrik olarak dörtgen şeklini andırmakta olup topoğrafik olarak az eğimli arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın çevresi çit ile çevrili olup, içine girilememiştir. Dışarıdan göründüğü kadarı ile parsel üzerinde atıl durumda naylon sera olduğu görülmüştür. Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Taşınmazın kendi üzerinde sulama imkanı bulunmamakla birlikte bölgedeki taşınmazların Sakarya nehrine yakın olduğu ve yakın tarlaların su ihtiyacı motorlarla su çekilerek sağlandığı muhtardan öğrenilmiştir.

Ulaşım: Taşınmaz Bilecik İli, İnhisar İlçesi, Koyunlu Köyünde bulunmakta olup ulaşım mevki tarla yollarına çıkılarak sağlanmaktadır. Ulaşım; özel araçlar ile sağlanabilmektedir. Gayrimenkul köy merkezine kuş uçuşu yaklaşık 2.50 km mesafede yer almakta olup ulaşım için kullanılan arazi yolu engebeli olduğundan ulaşım kolay değildir.

Bölgede yapılaşma bulunmamakta çevrede kuru ve sulu tarım arazileri ve atıl durumda tarlalar yer almaktadır. Bölge genelinde örtü altı üretim yapılmakta olup genellikle sebze yetiştirilmektedir.
Taşınmazın çevresinde taşınmazla aynı özelliklerde yer alan tarım arazileri yer 
almaktadır. Bölge hafif eğimli arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın bulunduğu bölgede Sakarya Nehrine yakın bölgelerde sulama imkanları bulunmaktadır. Bölgede genellikle arpa buğday üretiminin yanında örtü altı üretim yapılmaktadır.

Not: Eski ada parsel 0-73 iken işlem görmüş ve yeni ada parsel 126-340 olmuştur. Taşınmaz üzerinde bulunan sera taşınabilir nitelikte olduğu için mevcutta mahallinde bulunmayabilir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.