COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik İnhisar Koyunlu Köyünde 3.513 m2 Tarla

Bankadan 3513m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 10718
Metre Kare 3513m2
Ada 0
Parsel 73
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Koyunlu Köyü, Kayaaltıı Mevki, 0 ada 73 parsel, İnhisar / BİLECİK

Önemli Bilgilendirme

Parsel üzerinde sera bulunması ve kadastral yola cephesinin olması nedeniyle tarımsal faaliyete çok uygundur.

Açıklama

Ulaşım:  Bilecik İli, İnhisar İlçesi, Koyunlu Köyü, Kayaaltı Mevki , 0 ada 73 parselde konumludur. Tarif olarak Yakacık Köyü meydanından Akçasu Köyü yönünde yaklaşık 750 metre ilerledikten sonra sağa ayrılan tali yol üzerinde yaklaşık 2500 metre ilerde sol tarafta konumludur. Köyün başlıca geçim kaynağı tarımdır. Geniş ve verimli arazilere sahip olan köyün topraklarının büyük bir bölümünde sulanabilir tarım yapılmaktadır.

Özellikler:  Tarla vasıflı taşınmaz 3.513,00 m2 alanlıdır. Parsel eğimsiz yapıya sahip olup, girintili çıkıntılı yamuk şeklindedir. Parsel kuzeydoğusunda yaklaşık 12 metre kadastral yol ile sınırlıdır. ( Kadastral paftasında yol ayrımı bulunmakta olup, yol olarak yazmamaktadır. Ancak kadastro görevlisinden yol olduğu bilgisi alınmıştır. ) Parsel üzerinde sera bulunmaktadır. (Basit tarzda olan sera yasal ve mevcut durum değerinde dikkate alınmamıştır. ) Parsel sınırları yerinde işaretli olmayıp, yerinde ölçüm gerektirmektedir. Ana taşınmazın sulaması Sakarya Nehrinden gelen boru hatları ile sağlanmakta olup, sera içerisinde damlama su sistemi ile sulama yapıldığı görülmüştür. 

Not: Taşınmazın konum tespiti Söğüt Kadastro Müdürlüğünde incelenen paftasından yapılmıştır. Bilecik Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ile yapılan görüşmede 10.03.2014 tarihinde ile onaylanan 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planında " Sakarya Vadisi Tarım Alanı' nda kaldığı bilgisi alınmıştır.