1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik İnhisar Akköy Mahallesi'nde 838 m2 Bağ

Sahibinden 838m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17291
Metre Kare 838m2
Ada 0
Parsel 2388
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akköy Köyü Örencik Mevkii 0 ada 2388 parsel İnhisar/Bilecik

Açıklama

Özellik: 2388 parselde yer alan taşınmaz 838 m2 alanlı olup bağ vasıflıdır. Bilecik ili , İnhisar ilçesi , Akköy köyünde bulunan 2388 parsel bağ nitelikli gayrimenkul Eskişehir ili yolu üzerinde bulunan bir köyde yer almaktadır. Arazi hafif eğimli kıraç arazidir. Üzerinde gen , bakımsız eski üzüm bağları ve zeytin ağaçları mevcuttur. Ana yola çok yakındır arka yolda kalmaktadır. 

Ulaşım: Akköy Köyü Örencik Mevkii 0 ada 2388 parsel İnhisar/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 8 km ve şehir merkezine 40 km mesafededir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.