1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik İnhisar Akköy Mahallesi'nde 400 m2 Bağ

Sahibinden 400m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17289
Metre Kare 400m2
Ada 0
Parsel 1259
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10

Adres

Akköy Köyü Sarıtaş Mevkii 0 ada 1259 parsel İnhisar/Bilecik

Açıklama

Özellik: 1259 parselde yer alan taşınmaz 400 m2 alanlı olup bağ vasıflıdır. Bilecik ili , İnhisar ilçesi , Akköy köyünde bulunan 1259 parsel bağ nitelikli gayrimenkul Eskişehir ili yolu üzerinde bulunan bir köyde yer almaktadır. Arazi düz taban kıraç arazidir. Üzerinde gen , bakımsız eski üzüm bağları mevcuttur. Ana yola çok yakındır ve araç ile arazinin başına kadar gitmek mümkündür. 

Ulaşım: Akköy Köyü Sarıtaş Mevkii 0 ada 1259 parsel İnhisar/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 8 km ve şehir merkezine 40 km mesafededir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.