1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Gölpazarı Kümbet Mahallesi'nde 518 m2 Tarla

Sahibinden 518m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17277
Metre Kare 518m2
Ada 101
Parsel 67
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10

Adres

Kümbet Köyü Doğanlar Mevkii 101 ada 67 parsel Gölpazarı/Bilecik

Açıklama

Özellik: 101 ada 67 parselde yer alan taşınmaz 518.49 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Tarla Gölpazarı ile Yenipazar ana yoluna cepheli Bolu ili yolu üzerinde bulunmaktadır. Ana asfalta cephelidir. Üzerinde ekili ürün yoktur. Kıraç arazidir. Ulaşım sorunu yoktur. Araç ile tarlanın başına kadar gidilebilmektedir , Vasıta ile de ulaşım sağlanabilir. Elektrik yakındır alınabilir , Su ise sondaj yolu ile çıkarılabilir. Tarla yoldan bakıldığı zaman yukarıya doğru hafif eğimlidir. 2 köy arasında kalmaktadır. Köylere yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Dumanlar köyü ve kümbet köyü arasında kalmaktadır.

 Ulaşım: Kümbet Köyü Doğanlar Mevkii 101 ada 67 parsel Gölpazarı/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 9 km ve şehir merkezine 34 km mesafededir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.