1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Gölpazarı Karaağaç Mahallesi'nde 150 m2 Tarla

Sahibinden 150m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17301
Metre Kare 150m2
Ada 212
Parsel 123
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karaağaç Köyü Korucu Kapısı Mevkii 3831 parsel Gölpazarı/Bilecik

Açıklama

Özellik: 3831 parselde yer alan taşınmaz 150 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Bilecik ili , Gölpazarı ilçesi , Karaağaç köyünde 3831 parsel de bulunan tarla köyün hemen üzerinde yola cepheli elektrik yakın alınabilir , Su sorunu olmayan kadastral yol üzerinde bulunan bir tarladır. Tarlada bakımsızlıktan yabani otlar ve dikenler çıkmıştır içerisinde. Karaağaç köyü 2 mahalleden oluşmaktadır bu tarla alt mahallede kalmaktadır , Etrafında yapılaşmalar vardır ve de D - 160 kara yoluna çok yakındır. Araç ile tarla başına kadar gidilebilir , Ulaşım vasıta sorunu yoktur. 

Ulaşım: Karaağaç Köyü Korucu Kapısı Mevkii 3831 parsel Gölpazarı/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 15 km ve şehir merkezine 18 km mesafededir.

Not: Eski ada parsel 0-3831 iken uygulama görmüş ve yeni ada parsel 212-123 olmuştur. Taşınmazın pazarlık payı vardır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.