1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Gölpazarı Baltalı Mahallesi'nde 820 m2 Tarla

Sahibinden 820m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17302
Metre Kare 820m2
Ada 106
Parsel 66
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Baltalı Köyü Kocabahçe Mevkii 106 ada 66 parsel Gölpazarı/Bilecik

Açıklama

Özellik: 106 ada 66 parselde yer alan taşınmaz 820,25 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Bilecik ili , Gölpazarı ilçesi , Baltalı köyünde bulunan tarla köyün hemen üzerinde elektrik yakın , su sorunu olmayan , araç ile başına kadar gidilebilen boş bir tarladır. Tarlada ürün mahsül yoktur. 

 Ulaşım: Baltalı Köyü Kocabahçe Mevkii 106 ada 66 parsel Gölpazarı/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 11 km ve şehir merkezine 41 km mesafededir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.