Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bilecik Cumhuriyet Mahallesi Kızılay Caddesi'nde 150 m2 Depo

Bankadan 150m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23362
Metre Kare:
150m2
Ada:
1483
Parsel:
15
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
10
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
06/09/2013
Ruhsat Tarihi:
30/12/2010

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Bilecik İli, Merkez ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Kızılay Caddesi, No:18B

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkul Bilecik İli, Merkez ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Kızılay Caddesi, No:18B adresindedir. 234.35m2 alanlı arsa üzerinde konu taşınmazın yer aldığı ana taşınmaz bitişik nizamda, betonarme karkas yapı cinsinde 1 bodrum, zemin, 4 normal kat ve çatı katı olarak inşa edilmiş toplam 6 kattan oluşmaktadır. Ana taşınmazın girişi projesi ve mahalline göre zemin kat seviyesinden güneybatı cepheden sağlanmaktadır. 05/01/2013 onay tarihli mimari projesine göre binanın; 1. Bodrum katında 1 depo, kapıcı dairesi, kiler, zemin katında bina girişi, 1 adet kilerli dükkan, 3 normal katın her birinde 5er adet daire, 4. Normal katta 2 adet dubleks daire ve 3 adet daire olmak üzere bina dahilinde 22 adet bb bulunmaktadır. Bina dış cephesi, su bazlı dış cephe boyasıdır. Bina giriş kapısı demir ferforje kapı, binada 1 adet asansör bulunmaktadır. 

 90/927 arsa paylı, 1. bodrum kat (1) bağımsız bölüm nolu taşınmaza ait kat ilave projesine göre ve mahallinde güneybatı cepheden , zemin kat seviyesinden giriş alan binada , bina girişine göre 1. bodrum Kat, ön cephede konumludur. Taşınmaz güneybatı yönüne cephelidir. Taşınmaz projesine göre depo ve wc hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık 150m2 kapalı brüt alana sahiptir.  İç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.