Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi'nde 2 Odalı Daire

Bankadan 1 + 1 80m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23430
Oda Sayısı:
1 + 1
Metre Kare:
80m2
Ada:
0
Parsel:
3882
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
29
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
08.08.1994
Ruhsat Tarihi:
28.05.1987
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
10

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Yıldırım Mahallesi, Zafer Caddesi, No:124, Daire:10 Bayrampaşa/İstanbul

Açıklama

Özellikler:  İstanbul İli, Bayrampaşa İlçesi, Yıldırım Mahallesi sınırları içinde, Zafer Caddesi üzerindeki 124 kapı numaralı binada konumlu olan 10 bağımsız bölüm nolu dairedir. Ana gayrimenkul yaklaşık 29 yıl önce inşa edilmiş betonarme binadır. Bayrampaşa Belediyesinde bulunan 18.06.1987 tarih 6898 nolu röleve projeye göre konu mülkün içerisinde yer aldığı bina zemin + 4 normal kattan oluşmaktadır. Ana gayrimenkulde zemin, 1, 2 ve 3 nolu normal katlarda 2 şer adet mesken olmak üzere binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri akrilik esaslı dış cephe boyalıdır. Bina girişi zemin kat seviyesinden olup bina giriş kapısı demir kapıdır.

Ana gayrimenkulün 4.normal katında, zemin katta bulunan bina girişine göre sağ cephede konumlu olan 10 bağımsız bölüm nolu dairedir. Konu mülk Bayrampaşa Belediyesinde bulunan 18.06.1987 tarih ve 6898 nolu röleve projesine göre mutfak, 2 oda, kömürlük, banyo, wc, balkon ve hol düzeninde olup brüt 80 m2 alanlıdır. İç mekan özellikleri bilinmemektedir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.