COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Batman Merkez Kültür Mahallesinde 3+1 120 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 120m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 6153
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 120m2
Ada -
Parsel 15888
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

İluh Köyü Meydan Mevkii Kültür Mah. 2626 Sok. Ünal Apart. No:9 2. Kat D.11 Merkez/Batman

Açıklama

Ulaşım; Batman İli, Merkez İlçesi, Kültür Mahallesi, 2628.Sokak Ünal Apartmanında bulunan değerleme konusu gayrimenkule ulaşım, ana arterlerinden Kıbrıs Şehitleri Bulvarı ile Göçerler Bulvarı kesişiminden kuzey istikametinde 545 metre ilerlendikten sonra sağ kolda bulunan sokağa girilir, 2628 sokaktan yaklaşık 75 metre ilerlendikten sonra sağda konumlu konu taşınmaza ulaşılır.

Özellikler; Taşınmaz güney yönden sağlanan bina girişine göre arka sağ köşede yer almakta olup, kuzey ve doğu olmak üzere iki cephelidir. Mesken onaylı mimari projesine göre hol, antre, 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc + lavabo, kiler ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır ve yaklaşık brüt 120 m² kullanım alanına sahip olduğu gözlemlenmiştir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Bina girişi yerinde bodrum kattan güney yönünden sağlanmaktadır. Binanın bodrum katında sığınak, kazan dairesi, otopark ve kapıcı dairesi bulunmaktadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri akrilik dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı alüminyum doğrama, giriş holü, merdivenler ve kat aralıkları mermer kaplamadır. Merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binada asansör mevcut değildir. Isınma sistemi bireysel kombidir.

Taşınmaz Batman merkez, Kültür Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Değerleme konusu taşınmaz çevre itibariyle; topografik açıdan hafif engebeli bir bölgede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge iyi ve üst gelir düzeyli ailelerin tercih ettiği bir bölgedir. Taşınmaza ulaşım; Taşınmazın bulunduğu mevki halen Batman`ın en fazla tercih edilen mevkisidir. Bölgede benzer şekilde konut yapıları bulunmaktadır. Yakın çevrede, 8 Mart Kadın Parkı, Özel İdare Lisesi, Mit Binası, Türk-Is Kurumu, Üniversite, Batman Park Avm, İl Emniyet Müdürlüğü, Valilik, Özel Batman Hastanesi, Basut Koleji gibi önemli park ve kamu binaları bulunmaktadır. Bu bölgede bulunan yapıların geneli 0-10 sene içerisinde ayrık yapı nizamında inşa edilmiş, 5-7 katlı betonarme yapılardır. Bölgede düzenli bir yapılaşma söz konusu olduğundan bölgeye talep oldukça yoğundur. Değerleme konusu gayrimenkulün bulunduğu bölgenin teknik altyapısı tamamlanmış durumdadır.