COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Batman Merkez Kültür Mahallesinde 112 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 112m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13266
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 112m2
Ada 0
Parsel 15888
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Batman İli,Merkez İlçesi, İluh Köyü, Meydan Mevkii, Kültür Mah., 2628 Sok., No:45, 2. Kat, Bağımsız Bölüm No:9

Açıklama

Özellikler:  9 Nolu Bağımsız Bölüm: taşınmaz 2.Normal Katta yer alan 3/50 arsa paylı 9 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Taşınmaz mimari projeye göre bina girişinin sol-ön cephesinde yer almaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc- lavabo, antre, hol ve 2 adet balkon hacimlerinden meydana gelmekte olup ~ 112 m2 alana sahiptir. Taşınmazın iç mekan özelliği ve kullanım şekli bilinmemektedir. 
Taşınmazın içerisinde yer aldığı bina mimari projeye göre Bodrum + Zemin + 3 Normal Kat + Teras Kat olmak üzere toplam 5 
kattan oluşmaktadır. Mimari projeye göre bina içerisinde bodrum katta sığınak, kazan dairesi, otopark ve kapıcı dairesi, zemin katta 4 adet mesken, 1.Kattan 3.Kata kadar her katta 4 adet mesken, teras katta 2 adet mesken olmak üzere toplam 18 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmaza giriş projeye göre zemin kattan, mevcut durumda ise bodrum kattan sağlanmaktadır. Bina girişi, kat holü zemin ve basamakları mermer kaplı, duvarları ve tavanları plastik boyalıdır. Binanın dış cephesi dış cephe kaplamasıyla kaplıdır. Binaya ait 1 adet asansör bulunmakta olup ısınma sistemi kombi sistemi ile sağlanacak şekilde tesisat bulunmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaz Kültür Mahallesi, 2626.Sokak, No: 45/9-10 Merkez/Batman Posta adresinde yer alan mesken vasıflı taşınmazlardır. Taşınmaza 
ulaşım için; Üniversite Caddesinden 2626.Sokağa girilir, yaklaşık 70 metre ilerledikten sonra sokağın batı yönünde yer alan taşınmazın içerisinde bulunduğu binaya ulaşılır. Şehir merkezine yürüme mesafesinde yer alan taşınmazın ulaşım ile ilgili problemleri bulunmamaktadır.