1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Batman Merkez İluh Mahallesi'nde 45 m2 İskanlı Dükkan

Bankadan 45m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16121
Metre Kare 45m2
Ada 0
Parsel 15864
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 26
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 24.02.2004
Ruhsat Tarihi 22.06.1995
Bağımsız Bölüm 13
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Pazaryeri Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Bulvarı Caddesi 2702 Sokak Aydınlar Apt. Apartmanı Blok Adı: 13/A Kat No: Zemin Kat Daire No: 13 72000 Merkez/Batman

Açıklama

Özellikler: Konu taşınmaz 13 bb numaralı, onaylı projesine göre tek hacimden oluşmakta olup 45 m2 brüt alanlıdır. Onaylı mimari projesine aykırı olarak; bulvardan binaya bakıldığında sağ kolda komşu parsel ile çekme mesafesi içerisinde ana taşınmaza ek olarak bir adet dükkan yapıldığı, mimari projesinde açık otopark ile belirtilen alanın demir ferforje kapı ile kapatıldığı tespit edilmiştir. Ek olarak yapılan dükkan ve kapatılan otopark alanının iç kısımda değerleme konusu taşınmaz ile bağlantısının olup olmadığı bilinememektedir. Taşınmazın yasal alanı proje alanı olarak kabul edilmiştir.

Ana taşınmaz bodrum kat + zemin kat + 4 normal kattan oluşmakta olup, bodrum katta sığınak, zemin katta 9-10-11-12-13 nolu dükkanlar, 1. Katta 1-2 nolu, 2. Katta 3-4 nolu, 3. Katta 5-6 nolu, 4. Katta 7-8 nolu meskenler bulunmakta olup mahalen konu taşınmaz zemin katta bina girişine göre sol ön kolda yer almaktadır. Taşınmazın bağımsız bölüm bazında yerinin uygunluğu batman tapu müdürlüğünde mevcut 09/04/1995 tarihli kat irtifakına esas mimari projesinden tespit edilmiştir. 

Ulaşım: Pazaryeri Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Bulvarı Caddesi 2702 Sokak Aydınlar Apt. Apartmanı Blok Adı: 13/A Kat No: Zemin Kat Daire No: 12 72000 Merkez/Batman adresinde konumludur. Merkezi bir konumdadır. Donatı alanlarına yakın mesafededir. 

Not: 22.06.1995 tarihli yapı ruhsatı ve 24.02.2004 tarihli iskan izni bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı Dükkan, kullanım şekli depodur.


Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.