Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Bartın Amasra Kaleşah'ta 2+1 113 m² Daire

Bankadan 2 + 1 113m2

Özellikler

Tapu no 5440
Pafta 0
Ada 107
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kaleşah mahallesi Çeşmi Cihan Sokak. No:19/2C/6 Amasra/Bartın (Adres Kodu:3898306497)

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım, Amasra ilçesine tünel yolundan merkeze ulaşım sağlandıktan sonra PTT yanından kaleşah mahallesine geçiş sağlanarak yaklaşık 2.5 km sonra tepede yer alan Çeşmi Cihan sokağa ulaşılmaktadır. Konu taşınmaz Çeşmi cihan sokakta yer alan Özers Grupa ait siteler içerisinde yer almakta olup C2 blok zemin katta bulunmakta olan konuttur. Konum itibari taşınmazın yakın çevresinde, kendisine benzerlik arz eden ¬5 katlı yapılar bulunmaktadır. Taşınmazın ulaşım problemi bulunmamakla birlikte, her türlü teknik alt yapısı bitirilmiş olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Amasra merkeze yakın konumda olup turistik açıdan yoğun olan ilçede yer almaktadır.Amasra sahiline yaklaşık 1 km mesafededir.


Özellikler: Binanın dış cephesi dış cephe boyası kaplama, apartman giriş kapısı alüminyum doğramadır.  Daire içerisine girilmemiş olup, ana gayrimenkulün konumu imar paftasından kontrolü yapılarak doğruluğu teyit edilmiştir. Söz konusu olan 6 No.lu mesken güney cephede bulunan bina girişine göre sol kol üzerinde konumlu, kuzey ve güney cepheli meskendir. Taşınmaz Kat İrfakına esas onaylı mimari projesine göre Salon+mutfak, hol, 2 adet oda, 2 banyo ve 1 adet teras (17 m2) plan tertibinde toplamda brüt 113 m2 kapalı kullanım alanlı olarak tasarlanmıştır.