COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bartın Amasra İnciğez Köyünde 5 Dönüm Tarla

Bankadan 5129m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12218
Metre Kare 5129m2
Ada 134
Parsel 7
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bartın İli Amasra İlçesi İnciğez Köyü 152 ada 7 parsel

Önemli Bilgilendirme

Tarla eğimsiz tarıma elverişli olması nedeniyle avantajlıdır.

Açıklama

Tarıma elverişli yapıya sahip bölgede, topografik olarak düz bir arazi yapısına sahip, 5129.74m2 TAM HİSSELİ TARLA FIRSATI
Özellikler: 134 ada 7 parsel ''Tarla'' vasfında olup, yola cephesi bulunmamaktadır. Taşınmaz geometrik olarak amorf(belirli bir şekle sahip olmayan) formda, topografik olarak düz bir arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın sınırlarını belirleyici çit, duvar vb imalat bulunmamaktadır. Üzerinde çok seyrek fındık ağacı bulunmaktadır. Çoğunlukla boş arazidir. 
Ulaşım: Taşınmaz, Bartın ili, Amasra İlçesi, İnciğez Köyü, Kızıltoprak Mevki 134 ada 7 parselde konumludur. Taşınmaz tarıma elverişli yapıya sahiptir, bölgede genel olarak taşınmazla benzer özelliklere sahip tarlalar ve 1-2 katlı müstakil konutlar bulunmaktadır.
Not: Taşınmaz üzerinde "3303 SAYILI YASANIN 3. MADDESİNE GEREĞİNCE İDARENİN VE RUHSAT SAHİBİNİN MADEN ARAMA VE İŞLETME FAALİYETLERİNE MÜDAHELE EDİLEMEZ VE BUNDAN DOĞACAK ZARARLARDA MÜLKİYET HAKKINA DAYANILARAK BİR HAK VE TAZMİNAT İDDİASINDA BULUNULAMAZ" şerhi bulunmaktadır.