0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Balıkesir Karesi'de Cadde Üzeri Konumlu 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 56m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18982
Oda Sayısı:
1 + 1
Metre Kare:
56m2
Ada:
12175
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
24.05.2018
Ruhsat Tarihi:
17.05.2016
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-2
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

1. Sakarya Mah., Akdeniz Cad., No: 23/1 Karesi/Balıkesir

Açıklama

Özellikler: Balıkesir ili Karesi ilçesi Sakarya Mahallesi'nde konumlu 1 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz 2. Bodrum katta, bina girişine göre sol-arka cephede yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre brüt 56 m2 olup, 1 oda, 1 salon, banyo, mutfak ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu 12175 ada, 12 parselde konumlu, 509,70 m² yüzölçümlü arsa üzerinde ayrık nizamda inşa edilmiş olan bina; 2 bodrum, zemin ve 3 normal kat olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. Binanın 2. bodrum katında; ortak kullanım alanı, enerji odası, 2 adet mesken, diğer katların her birinde ise 2’şer adet mesken olmak üzere binada toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı bina girişi, Akdeniz Caddesi üzerinde zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Dış cephede dekor sıva üzeri akrilik cephe boyası ve dekor cephe kaplama bulunmaktadır. 

Taşınmaza ulaşım oldukça kolaydır. Yakın çevresinde Spor Toto Tesisleri, Karesi Park, Mehmet Azman Çavuş Ortaokulu bulunmaktadır. Bölgede, 15-20 yıllık binaların yanı sıra yeni yapılaşmaların çoğunlukta olduğu görülmüştür. Taşınmazın cepheli olduğu cadde üzerinde ticari potansiyel düşük seviyededir.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 24.05.2018 tarihli iskan belgesi ve 17.05.2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Tapuda 492 sayılı Harçlar Kanununa bağlı 4 sayılı tarifenin 13/a maddesi kapsamındaki cins değişikliği için geçerlidir beyanı vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.