Depremden etkilenen 10 ilde, benzer felaketlerin önüne geçebilmek adına tüm gayrimenkulleri inceleterek satışa sunuyoruz
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Balıkesir Karesi'de Cadde Üzeri Konumlu 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 56m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18982
Oda Sayısı:
1 + 1
Metre Kare:
56m2
Ada:
12175
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
24.05.2018
Ruhsat Tarihi:
17.05.2016
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-2
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

1. Sakarya Mah., Akdeniz Cad., No: 23/1 Karesi/Balıkesir

Açıklama

Özellikler: Balıkesir ili Karesi ilçesi Sakarya Mahallesi'nde konumlu 1 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz 2. Bodrum katta, bina girişine göre sol-arka cephede yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre brüt 56 m2 olup, 1 oda, 1 salon, banyo, mutfak ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu 12175 ada, 12 parselde konumlu, 509,70 m² yüzölçümlü arsa üzerinde ayrık nizamda inşa edilmiş olan bina; 2 bodrum, zemin ve 3 normal kat olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. Binanın 2. bodrum katında; ortak kullanım alanı, enerji odası, 2 adet mesken, diğer katların her birinde ise 2’şer adet mesken olmak üzere binada toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı bina girişi, Akdeniz Caddesi üzerinde zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Dış cephede dekor sıva üzeri akrilik cephe boyası ve dekor cephe kaplama bulunmaktadır. 

Taşınmaza ulaşım oldukça kolaydır. Yakın çevresinde Spor Toto Tesisleri, Karesi Park, Mehmet Azman Çavuş Ortaokulu bulunmaktadır. Bölgede, 15-20 yıllık binaların yanı sıra yeni yapılaşmaların çoğunlukta olduğu görülmüştür. Taşınmazın cepheli olduğu cadde üzerinde ticari potansiyel düşük seviyededir.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 24.05.2018 tarihli iskan belgesi ve 17.05.2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Tapuda 492 sayılı Harçlar Kanununa bağlı 4 sayılı tarifenin 13/a maddesi kapsamındaki cins değişikliği için geçerlidir beyanı vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.