0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Balıkesir Edremit Tuzcumurat Mahallesi'nde 108 m2 Natamam Daire

Bankadan 3 + 1 108m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19581
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
108m2
Ada:
714
Parsel:
176
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
14/12/2016
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tuzcumurat Mahallesi, 133.Sokak, No:1/4 Edremit/Balıkesir

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Balıkesir ili Edremit ilçesi Tuzcumurat mahallesi 714 ada 176 parselde 133.sokakta yer almaktadır. Taşınmaz 255,75 m2 yüzölçümlü parselde 28/996 arsa paylı 4 nolu bağımsız bölüm Mesken niteliğinde olup, 2.Katta bina girişine göre sol ön tarafta konumludur. Projesine göre 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo, 1 WC, 1 banyo, 1 balkon ve antre hacimlerinden oluşmaktadır. Projesine göre brüt 108 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın zeminleri tüm 
hacimlerde beton olup, duvarlar alçı sıvalıdır ve duvarlar kaba sıvalıdır. Bağımsız bölüm ana girişi kapısı, iç hacimlere açılan kapılar, mutfak dolapları ve tezgahı ve pencereler namevcuttur. Bağımsız bölümde ısınma merkezi kalorifer sistemi ile sağlanmakta olup, radyatörler mevcut değildir. Taşınmaz onaylı mimari projesine kat, konum ve alan olarak uygun olup projesinde wc olarak belirtilen alanının bir kısmının bölünerek girişi ebeveyn odasından sağlanan wc alanının oluşturulduğu tespit edilmiştir.

Not: Taşınmaz natamam durumdadır. Alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder.  Edremit Belediyesinde mevcut 14.12.2016 tarih ve 12/24 sayılı Yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.