Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Balıkesir Edremit Güre Hattuşa Termal Club Tesislerin'de Devremülk

Vakıftan 4 + 1 50m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
23485
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
50m2
Ada:
514
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
10
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
S Blok

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Güre Mahallesi Kaplıcalar Mevkii Astrya Cad. No:8 Edremit/Balıkesir

Açıklama

Özellikler:  Devre tatil hakkı Hattuşa Termal Club içinde yer almaktadır. Otel dahilinde 29m2 ila 83m2 arası değişen 130 standart oda, 146 superior oda, 24 aile odasının dahil olduğu modern ve geniş 300 oda, 14 adet 1+1 ve 2+1; tamamı ahşap olan odalar, özel 1817m2 alan üzerine kurulu SPA merkezi Kapalı ve açık termal havuzları, hamam, sauna ve buhar odası, aile banyoları Soft Animasyon (yaz sezonu), Mini Club, Çocuk Oyun Parkı Çocuk Havuzu, Kaydıraklı Havuz, Tenis , Basketbol, Futbol Sahası, Beach Volley, Mescit, Sahile Servis, Otopark imkanı yer almaktadır. 

Konu taşınmaz S blok (B tipi) 4+1 kişilik 17 Mayıs- 31 Mayıs dönemi 50 m2 alanlı oda olarak kiralanacaktır.  Kullanım döneminde müsait olan sözleşmede belirlenmiş tip odalardan müsait olanın kullanıma verileceği verilecek odanın kat, konumunun müsaitlik durumunda göre belirleneceği beyan edilmiştir. Devremülk haklarındaki tatil aralığında hangi kiralık mülk boş ise o verilmektedir .

Örnek daire C Blok yer almaktadır. Mimari projesinde 2 bodrum +zemin+2 normal + çatı katlıdır. Zemin ve normal katlarında odalar yer almaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlıkları ve merdiven basamakları mermer kaplama, duvarları saten boyalıdır. Yangın merdiveni ve asansörü bulunan binanın dış cephesi boyalıdır. Açık otoparkı bulunan binada, ısınma jeotermal sıcak su sistemi ile yapılacak şekilde tesisat mevcuttur. İlgili Belediyede dosyasında yapılan sorgulamada binanın enerji kimlik belgesinin olmadığı tespit edilmiştir.  50 m2 alanlı olup salon, 1 oda, açık mutfak, banyo, balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Görülen daire zemin katta yer almaktadır. Zeminleri seramiktir. Duvarlar saten boyalıdır. Banyo ve tuvalette seramik kaplamadır. Islak hacimler hariç tavanlarda kartonpiyer uygulaması mevcuttur. Banyoda jakuzi ve duşa kabin bulunmaktadır. Bağımsız bölüm ana giriş kapısı çelik, iç bölümlere açılan kapılar panel ahşap, pencereler PVC doğrama; mutfakta dolaplar laminat ve tezgah mermerdir.

Not: 16.09.2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Devremülkü satın aldığınızda, tapu sahibi olunduğu sürece her yıl 17-31 Mayıs tarihleri arasında kullanım hakkına sahip olunacaktır.

KDV dahil %2,5 oranında hizmet bedeli alınmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.