COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Balıkesir Edremit Güre 5 Yıldızlı Termal Otel Ve Devre Tatil Tesisleri'nde Devremülk

Vakıftan 1 + 1 74m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 15442
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 74m2
Ada 514
Parsel 1
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 24
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 11/10/2010
Ruhsat Tarihi 03/05/2007
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 5.Blok 1-5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Güre Mahallesi, Astra Caddesi, Hattuşa Sitesi, 5 nolu Apt. No: 1-1/5 Edremit / Balıkesir

Açıklama

Özellikler: Devremülk hakkı 22-28 Eylül tarikleri arasında 5. Blokta konumludur. 5. Blok parselin kuzeyindedir. Görevliden alınan sözlü bilgiler kapsamında, bloklardaki kiralık meskenlerin numaratajının bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Devremülk haklarındaki tatil aralığında hangi kiralık mülk boş ise o verilmektedir. Bu sebeple kiralık dönemlerin blok bazında verildiği, blokta konumlarının ise boşluk durumlarına göre değiştiği tespit edilmiştir. 5. Blokta zemin + 2 normal kattan oluşmakta olup her katta 4 adet kiralık mesken vardır. Meskenlerin her biri 74 m2 kapalı kullanım alanında salon + mutfak, oda, banyo, hol ve balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Blokta yer alan meskenler 4+1 kişi sayısı ile pazarlanmaktadır.  Alınan bilgiler kapsamında 2054 yılına kadar kiralama yapıldığı, kalan son 33 yılın tamamı için meskenlerin kiralandığı bilgisi alınmıştır. Yıllık 1.000 TL aidat ödemesi bulunmakta olup, her yıl için ÜFE/TÜFE oranında artmaktadır. Kiralamalar sadece apart mesken üzerinden yapılmaktadır. Diğer tüm kullanımlar için ödeme alınmaktadır. Alınan devremülk hakkı ile birlikte, sahip olunan zaman diliminde RCL sistemine kayıtlı yurtiçi/yurtdışındaki tüm otellerden aradaki farkın ödenmesi koşulu ile kiralama yapılabilmektedir.

Taşınmazın yer aldığı 514 ada 1 parsel 50.066,25 m2 yüzölçümlü amorf formunda parsel üzerindedir. Parsel hafif eğimli bir topoğrafyaya sahip olup 1. Derece deprem bölgesinde konumludur. Parselin tüm cephelerinden 15 m genişliğinde imar yolu geçmektedir. İmar yollarının tamamı mahallinde açılmamıştır. Ulaşım bu yollardan sağlanmaktadır. Parsel üzerinde termal otel tesisi yer almaktadır. Termal otel ortak alanlar, 10 blok (A, B, C, D, E, F, G, H, I, M bloklar), 12 adet apart ünitesi, açık/kapalı yüzme havuzları, açık oyun alanları ve otopark bölümlerinden oluşmaktadır. Tesis yılın 365 günü hizmet vermektedir.

Ulaşım: Taşınmaz Balıkesir İli, Edremit İlçesi, Güre Mahallesi, Astra Caddesi, Hattuşa Sitesi, 5. Blok, No: 1-1/5 posta adreslidir. Taşınmaza ulaşım bölgenin önemli ulaşım arterlerinden olan İzmir Çanakkale yolu ile bağlantılı Edremit Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Cadde üzerinde kuzey istikamette gidilirken, sağ kolda yer alan Astra Caddesine sapılır. Taşınmaz bu cadde üzerinde yaklaşık 100 m ileride yer almaktadır.

Not: 03.05.2007 tarihli yapı ruhsatı ve 11.10.2010 tarih, 1/63 sayılı yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.