COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Balıkesir Balya Kayalar Mahallesi'nde 11364 m2 Tarla (1311)

Bankadan 11364m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15661
Metre Kare 11364m2
Ada 115
Parsel 45
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kayalar mah. Ihlamur sıkı - Köy civarı mevkii Balya Balıkesir

Açıklama

Özellikler: 115 ada, 45 parselin  yola cephesi bulunmamakta olup en uzun kenarı 157 m, en kısa kenarı 30 m’dir. Düzgün olmayan geometrik kenarlı olup az eğimli arazide konumludur. Yaklaşık 5.765 m2 lik kısmı makilik olup 5.600 m2 lik kısmında ekili, dikili ürün yoktur. Taşınmaz doğu cepheden Dere ile sınır konumdadır. Elektrik ve sulama imkanı yoktur. Parselin konum teyidi balya Kadastro Müdürlüğünde incelenen paftasından ve yerinde alınan uydu görüntüleri çakıştırılarak yapılmıştır. Alanın yakın çevresinde yapılaşma bulunmamakta olup genellikle kuru tarım yapılan taşınmazlar mevcuttur.

Ulaşım: Taşınmaz, Kayalar Mahallesi, Ihlamur Sıkı Mevkii, 115 ada, 45 parsel  Balya / BALIKESİR, açık adresinde konumludur. Tarif ile, Balya istikametinden Gönen istikametine doğru Kadıköy Mahallesi geçildikten sonra 2.80 km ileriden sağa Kayalar Mahallesi Yoluna girilir. Bu yol üzerinde ~5.50km ilerlenerek Kayalar Mahallesi yerleşimine varılır.  115 ada, 45 parsel, Kayalar yerleşim merkezinin 2.60km güneydoğusunda yer almaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.