Balıkesir Ayvalık Çamoba Mahallesinde Kargir Ev

Şirketten • 3 • 166m2 • Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 6802
Pafta 0
Ada 260
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 40
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 260

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Çamoba Mahallesi, Çamoba Sokak, No: 308 Ayvalık / BALIKESİR

Açıklama

Ulaşım: Ayvalık İlçe merkezinde; Atatürk Blv. yönünden Gümrük Cd. konumuna doğru kuzey yönünde ilerleyin, İzmir Çanakkale Yolu/D550/E87 yönünde sola dönün, Ayvalık Yolu yönünde sağa dönün 8 km sonra sola dönünce Çamoba Köyüne ulaşılır. Taşınmaz, bölgenin ana arterlerinden olan Çamoba Sokak üzerinde yer almaktadır. 

Özellikler: Taşınmaz 260 ada 2 parsel olarak 260,34 m² yüz ölçümlü ARSA niteliğindedir.  Parsel üzerinde 60 m² taban alanlı 2 katlı kargir ev, 58 m² alanlı tek katlı yapı 8 m² taban alanlı tek katlı tek katlı yapı bulunduğu görülmüştür. Taşınmaz yol kotundan itibaren başlayan bir eğime sahiptir. Yapılar yığmadır.

Parselin güneyinde doğusuna doğru uzanan yola 7,66 m. + 3,29 m. + 3,85 m. + 3,87 m. + 1,05 m. + 2,03 m. + 1,13 m. + 3,31 m. + 2,39 metre cepheleri bulunmaktadır.

Taşınmaza ait dosya bulunmamaktadır. Ayvalık Kadastro Biriminde yapılan incelemelerde ise taşınmazın kadastro paftasına işli olup tescilsiz yapı olduğu beyanı da bulunmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle konut amaçlı ve zemin + 1 normal kat olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçların bir kısmı mahalle merkezinde bir kısmı 24 km. mesafede bulunan Ayvalık İlçe Merkezinden karşılanabilmektedir. Bölge, orta ve orta altı düzey gelir grubuna sahip insanların ikamet etmeyi tercih ettikleri bir bölge özelliğini taşımakta olup, toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Çamoba Köyü Yoluna olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Konu taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler; Köy Cami, Köy Okulu, Çamoba Yolu olarak ifade edilebilir Bölgede asfalt yol, Elektrik ve şehir suyu altyapıları bulunmaktadır.