1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Balıkesir Altıeylül Kristalpark Evleri'nde 2+1 92 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 92m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16414
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 92m2
Ada 13152
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 01.03.2011
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm C3-12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Dinkçiler Mahallesi, Mevlana Caddesi, Kristal Park Evleri, C-3 Blok, No: 11-6, D:12 Altıeylül/Balıkesir

Açıklama

Özellikler:  Taşınmaz C3 Blok 12 BB nolu mesken Altıeylül Belediyesi ve Altıeylül Tapu Müdürlüğü'nde incelenen kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre C3 Blok girişine göre solda, arkada, 2.katta konumludur. Projesine göre 2 oda, salon, mutfak, banyo/wc, antre ve 1 balkon hacimli olup brüt 92m2 alanlıdır. Taşınmazın içerisine girilememiş, dışarıdan ekspertiz yapılmıştır. Konumunun projesi ile uyumlu olduğu kabul edilerek, yasal alan üzerinden değerleme yapılmıştır. Taşınmazın daire giriş kapısı çelik, dış cephe doğramaları pvc mamüldür. Isınma doğalgazlı kombi ile sağlanmaktadır. Kuzey ve Batı cephelidir.

13152 Ada/ 3 Parsel 12.653,79 m² alanlı “Arsa” vasıflıdır. Altıeylül Belediyesi ve Altıeylül Tapu Müdürlüğü'nde incelenen kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre parsel üzerinde, ayrık nizamda, betonarme yapıda, bodrum+ zemin+6 normal katlı olarak inşa edilmiş 6 blok bulunmaktadır. Bloklar A-B1-B2-C1-C2-C3 harfleri ile adlandırılmıştır. A Blokta 49, diğer bloklarda 28 şer adet olmak üzere parsel üzerinde toplam 189 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın içinde bulunduğu C3 Blok siteye Sümbül Sokaktan bakıldığında önde en sağda konumludur. C3 Blok bodrum katta sığınak ve ortak kullanım alanı, zemin katta 1-2-3-4 bb nolu meskenler, 1.katta 5-6-7-8 bb nolu meskenler, 2.katta 9-10-11-12 bb nolu meskenler, 3.katta 13-14-15-16 bb nolu meskenler, 4.katta 17-18-19-20 bb nolu meskenler, 4.katta 21- 22-23-24 bb nolu meskenler, 5.katta 25-26-27-28 bb nolu meskenler bulunmaktadır. Bina dış cephesi normal sıva üzeri akrilik boyalı, giriş kapısı cam bölmeli demir doğrama, bina içi zeminler mermer kaplı, duvarlar plastik boyalıdır. Bina girişi doğu cepheden, Mevlana Caddesi üzerinden, zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Doğalgaz tesisatı, 2 asansör ve yangın merdiveni, bahçesinde ise açık otopark alanı bulunmaktadır.

Ulaşım: Balıkesir İli, Altıeylül İlçesi, Dinkçiler Mahallesi, Mevlana Caddesi, C3 Blok, No:11- 6 Kat:2 Da:12 açık adresindedir. Tarif ile; Şehir merkezinde bulunan Saat Kulesi önünden başlayan Ali Hikmet Paşa Caddesine girilir. 1.5km ilerideki kavşaktan sola dönerek Mevlana Caddesine çıkılır. Taşınmaz caddenin başında, sol koldaki sitededir. Yakın çevresi konut fonksiyonlu gelişim gösteren toplu konut alanıdır. Çevresinde Askeri Hastane, Sami Gökdeniz Camii, kapalı pazaryeri ve 5 katlı Göçmen konutları bulunmaktadır. Tüm alt yapı hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım problemi yoktur. Toplu ulaşım araçları site önünden geçmektedir.

Not: 01.03.2011 tarih 24341/C3 sayılı yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.