COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Aydın Nazilli'de 10217 m2 Tarla

Şirketten 10217m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 4880
Metre Kare 10217m2
Ada 150
Parsel 30-41
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Derebaşı Mahallesi, Karıncalı Mevkii, 150 ADA 30 - 41 PARSEL NAZİLLİ/ AYDIN

Açıklama

Özellikler: 150 ada 30 parsel, Derebaşı Mahallesi, Karıncalı mevkisinde tapu kayıtlarında Tarla nitelikli olup 5,336.42 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Parsel, eğimli bir topografik yapıda olup geometrik olarak amorf formdadır. Toprak yapısı kumlu-çakıllı olup yol kotu seviyesi üstündedir. Taşınmaz tüm cephelerden komşu parsellere cephelidir. Nazilli kadastro arşivinde yapılan incelemeler neticesinde parselin kuzey doğu cephesinde işli patika yol görülmekte olup patika yol olarak işlenmiştir. Taşınmazın mahallinde yapılan incelemeler neticesinde parsel üzerinde incir ve kestane ağaçları bulunduğu gözlemlenmiştir. Parselin elektrik ve su alt yapısı bulunmamaktadır. Parsele ulaşım yaya ve arazi araçları ile sağlanabilmektedir. 

150 ada 41 parsel, Derebaşı Mahallesi, Karıncalı mevkisinde tapu kayıtlarında Kestanelik nitelikli olup 4,880.85 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Parsel, eğimli bir topografik yapıda olup geometrik olarak amorf formdadır. Toprak yapısı kumlu-çakıllı olup yol kotu seviyesi üstündedir. Taşınmaz kuzey doğu cepheden kadastral yola ~38 m cepheli olup diğer tüm cephelerde komşu parseller yer almaktadır. Ayrıca parselin güney cephesinde Esentepe köy sınırı bulunmaktadır. Taşınmazın mahallinde yapılan incelemeler neticesinde parsel üzerinde az sayıda kestane ağaçları bulunduğu gözlemlenmiştir. Parselin elektrik ve su alt yapısı bulunmamaktadır. Parsele ulaşım yaya ve arazi araçları ile sağlanabilmektedir. 

Taşınmazın parsel sınırları belirgin bir vaziyette olmayıp, herhangi bir peyzaj uygulaması bulunmamaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde hali hazırda kestane bahçeleri, incir bahçeleri bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bölgede ekili ve dikili tarım arazileri mevcut olup, yapılaşma mahalle merkezlerindedir. Taşınmaz Tarım Arazisi sınırları içerisinde yer almaktadır. Bölgenin ana geçim kaynağı tarıma dayalıdır. 

Ulaşım: Taşınmaz ulaşım; Derebaşı Köyünün çıkışının güney batı cephesinde yer alan patika yol başlangıç noktası olarak kabul edilirse patika yol kuzey doğu istikametine ~2 km ilerlenir. Sağ tarafımızda yer alan Akpınar köyü yoluna dönüş yapılır ve yol kuzey batı istikametine ~2 km ilerlenir. Sol tarafımızda yer alan diğer patika yola dönüş yapılır ve yol güney istikametine ~100 m ilerlenir. Akabinde patika yol güney istikametine ~200 m kadar daha ilerlenir ve 150 ada 30 parsele ulaşım sağlanır. Akabinde patika yol güney istikametine ~120 m kadar daha ilerlenir ve 150 ada 41 parsele ulaşım sağlanır. Taşınmaza ulaşım belli bir yere kadar özel araçlar ile akabinde yaya olarak devam edildikten ulaşım sağlanabilmektedir. Taşınmaz Derebaşı mahallesinde yer almakta olup çevresinde taşınmaz ile benzer özelliklere incir, kestane bahçeleri yer almaktadır.