COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Aydın Efeler Ata Mahallesinde 4+1 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 218m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11187
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 218m2
Ada 2003
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm A 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ATA Mah. DOĞU ÇEVRE Bul. No: 98 / 6 EFELER / AYDIN

Aydın Efeler Ata Mahallesinde 4+1 Dubleks Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım; Aydın Merkez' den İzmir Bulvarı istikametinde devam edilir. İzmir Bulvarından Denizli Bulvarına devam edilir. Denizli Bulvarından Tepecik Bulvarına devam edilir. Tepecik Bulvarından Çevre Bulvarına devam edilir. Çevre Bulvarı ve Göksu Caddesi kesişiminde yer alan söz konusu ana taşınmaza ulaşılır.

Özellikler: Taşınmaz, 3. ve çatı katta bulunan, üç cepheli, güney, doğu ve batı yönlü, 6 bağımsız bölüm numaralı dubleks meskendir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre toplamda 218 m2 kullanım alanına sahiptir. 3. Normal katı; 150m2 kullanım alanında, 2 oda, 1 salon,1 mutfak, 1 lavabo ve wc, 1 hol, 2 balkon alanlarıdan, Çatı katı; 68m2 kullanım alanında, 2 oda, 1 balkon, 1 banyo, 1 lavabo ve wc alanlarından oluşmaktadır. Taşınmazın girişinde çelik kapı mevcut olup, giriş, salon ve oda zeminleri laminant parke, duvarlar alçı sıvalı üzeri plastik boyadır. Mutfağında dolap grubunun montajı kısmen yapılmış olup, bazı kapakların eksik olduğu, tezgah montajının ise henüz yapılmadığı görülmüş, zeminleri laminant parke kaplı, duvarları plastik boyalıdır. Banyo ve tuvaletlerinde vitrifiye armatür montajları yapılamamış, yalnızca mobilya montajları kısmen yapılmıştır, zemin ve duvarları seramik kaplıdır. Taşınmazın iç kapılarının yalnızca kasa montajları yapılmış, pervaz ve kapı kanatlarının montajları yapılmamıştır, pencereleri PVC doğramadır. Çatı katında tavan kaplaması yapılmamış olup, örtü altı açık vaziyettedir. Isıtma tesisatı boru montajları yapılmış kombi ve petek montajları henüz yapılmamıştır. Elektrik tesisatı aksesuar montajları ise kısmen yapılmıştır.

Bina, 2237,41 m2 yüzölçümüne sahip 2003 ada, 1 parsel üzerinde 3/B yapı sınıfında, blok nizamda ve betonarme karkas yapı tarzında A ve B Bloktan oluşmaktadır. Söz konusu taşınmazın yer aldığı A blok; zemin +3 normal katlı olarak inşa edilmiş, toplam 6 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binaya girişi zemin kat kuzey cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe arkilik boya ile boyalıdır. Apartman sahanlıkları ve merdivenleri seramik kaplamalıdır. Giriş kapısı çelik doğramadır. Binada 1 adet merdiven kovası ve asansör bulunmaktadır. Bina bakımlıdır. Binanın zemin katta apartman girişi ve otopark, 1. katta 1 ve 2 bağımsız bölüm nolu meskenler, 2. katta 3 ve 4 bağımsız bölüm nolu mesken, 3. ve çatı katta 5 ve 6 bağımsız bölüm nolu dubleks mesken olmak üzere toplam 6 bağımsız bölüm bulunmaktadır.

Not: 05.04.2011 Tarihli Yapı Ruhsat Belgesi mevcuttur.