12 Taksit İmkanıyla Gayrimenkulde Ödeme Kolaylığı Tapu.com'da! Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Aydın Bozdoğan'da 4414 m2 2 Adet Tarla

Sahibinden 4414m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
20471
Metre Kare:
4414m2
Ada:
101
Parsel:
336
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Yeşilçam, 101 Ada 336/337 Parsel, Bozdoğan/Aydın

Açıklama

Özellikler: Taşınmazlar Aydın Bozdoğan, Yeşilçam Mahallesi 101 ada 336 parsel ve 337 parselde konumlanmaktadır. 

  • 101 ada 336 parsel 4.037,33 m2 yüzölçümüne sahip 'Tarla ve Su Kaynağı'
  • 101 ada 337 parsel 376,73 m2 yüzölçümüne sahip 'Tarla' vasıflı mülktür. 

Satışa konu ilgili taşınmazlar 2 adet arsa tapusundan oluşmakta olup toplam arsa yüzölçümü 4414,06 m2 dir.

  • Tüm parsel alanında eğim dolayısıyla teraslama yapılmıştır.
  • 2017 yılında dikilmiş ve şu anda 4-5 yaşlarında yaklaşık 100 adet  fıstık çamı ağacı mevcuttur.
  • Parsel içerisinde tapuda da kayıtlı su kaynağı mevcut olup sulama ile ilgili sorunu yoktur.
  • İlçede ve tüm yakın köylerde çam fıstığı yetiştiriciliği yapılmaktadır.

Konum olarak; Taşınmaza, Bozdoğan Yatağan yolundan Örmepınar Mahallesi'ne 1 km kala sağ taraftan toprak yola sapılıp, yaklaşık 700 metre gidilerek ulaşılmaktadır. Yakınında kuş uçuşu 800 metre mesafede yerleşim alanı bulunmaktadır.

Not: 101 ada 336 parsel tapuda Tarla ve Su kaynağı olarak geçmektedir. Ancak sulama kanalı bulunmamaktadır. Su kaynağının başkasına ait olduğu tapuda şerh edilmiştir.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.