COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Artvin Hopa Sundura'da 8490 m2 Çay Bahçesi

Bankadan 8490m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 6201
Metre Kare 8490m2
Ada 308
Parsel 4
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Sundura Mahallesi Çukur Düzü Mevkii 308 ada 4 parsel Hopa/Artvin

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Karadeniz Sahil yolu üzerinden sağa Borçka yoluna dönülür. Trafik ışıkları mevkinde sağa dönülerek 350 metre devam edilir. Ardından sola Sundura Mahallesi Çukur Düzü yoluna girilir. Yol boyunca yaklaşık 2 km devam edildikten sonra yolun sol tarafında bulunmaktadır.


Özellikler: Taşınmazın konumlandığı bölgede kendisine benzer nitelikte çay bahçeleri bulunmaktadır. Dag bölgesindedir. Konu taşınmazın yakın çevresinde genellikle; düşük-orta gelir grubu tarafından kullanılan, 1-2 katlı müstakil binalar, ahırlar, çay bahçeleri ve tarım alanları bulunmaktadır. Eski yerleşim bölgelerinden biridir.

308 ada 4 parsel; Çay Bahçesi nitelikli olup, 8489.20 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Parsel üzerinde hali hazırda çay bahçesi dikilidir. Parselin sınırları yerinde işaretli degildir. Toprak yapısı humuslu ve verimlidir. Taşınmazın sulaması bulunmamaktadır. Kuru tarım yapılabilen bölgede ve ilçe merkezine yakın bir konumda yer almaktadır. Değerleme tarihi itibari ile üzerinde çay ekilidir. Taşınmaz geometrik olarak yamuk seklinde olup, kadastral yola cephesi bulunmaktadır ve topağrafik açıdan çok eğimli bir yapıya sahiptir. Parselin Ana Artere Uzaklığı 2 metredir. Taşınmaz, Ordu - Trabzon - Rize - Giresun - Gümüşhane - Artvin Planlama Bölgesi kapsamında `Bölgeye Özel Ürün Alanı` alanında kalmaktadır.