COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Artvin Borçka Demirciler Köyü'nde 7067 m2 Tarla

Bankadan 7067m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 6166
Metre Kare 7067m2
Ada 225
Parsel 1
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Demirciler Köyü Sümercali Mevkii 225 ada 1 parsel Borçka/Artvin

Açıklama

Ulaşım: Taşınmazın yakın çevresinde, benzer nitelikte, tarlalar ve fındık bahçeleri bulunmaktadır. Taşınmazlara ulaşım Borçka ilçesinden Hopa istikametinde yaklaşık 6 km devam edilir, sola dönülür ve Demirciler Köyü yoluna girilir. Bu yol üzerinden 1,6 km gidilerek ulaşım sağlanır. 

Özellikler: Fındık Bahçesi nitelikli olup, 7.067,92 m2 yüzölçümüne ve topografik olarak eğimli bir yapıya sahiptir. Geometrik olarak yaklaşık L seklinde dikdörtgen seklindedir Parselin kuzey, batı ve güney cepheleri ormana; doğu cephesi orman ve yan parsellere cephelidir. Parsel sınırları belirgin değildir. 

Parsel üzerinde halihazırda fındık ekili olup agaçlar da vardır. Parsellerin sınırları yerinde isaretli degildir. Tasınmazların sulaması bulunmamakta olup 225 ada 1 parselde elektrik mevcut degildir. Kuru tarım yapılabilen bölgede ve köy merkezine uzak mesafededirler. 

Taşınmaz dağ bölgesindedir. Konu taşınmazların yakın çevresinde genellikle; düşük-orta gelir grubu tarafından kullanılan, 1-2 katlı müstakil binalar, bahçeler, ahırlar ve tarım alanları bulunmaktadır. Eski yerleşim bölgelerinden biridir. Taşınmaza özel araçlarla zorlukla erişilebilmektedir. Taşınmaz köy merkezine 2 km uzaklıktadır.

Ordu-Trabzon-Rize-Giresun-Gümüşhane-Artvin Planlama Bölgesi 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı Değişikliği`ne göre 225 ada 1 parsel `Orman Alanı`nda kalmaktadır.