Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Arsuz Karaağaç Mahallesi'nde 206 m2 Natamam Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 206m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
21468
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
206m2
Ada:
0
Parsel:
3975
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
5
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
10
Konut Tipi:
Kat Dubleksi
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
8
Bağımsız Bölüm:
36

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Karaağaç Cumhuriyet Mahallesi, 10024. Sokak, No3B, 8. kat, No:31(Tapuda 36)

Açıklama

Özellikler: Söz konusu 36 numaralı bağımsız bölüm 8. katta 141 m2, çatı katında 65 m2 alanlı olmak üzere toplam 206 m2 alanlıdır. Ayrıca 48 m2 alanlı teras mevcuttur. 8. katta salon, 3 oda, mutfak, banyo, duş, wc, antre, hol ve 2 adet balkon hacimlerinden, çatı katında ise 2 oda, banyo, duş, hol ve teras hacimlerinden ibarettir. Ana taşınmaz 7.566,47 m2 yüzölçümündeki 3975 parsel üzerinde betonarme karkas yapı tarzında, ayrık nizamda inşa edilmiş 3 adet(A-B-C) bloktan ibarettir. Taşınmazın bulunduğu B blok sitenin güneybatısında konumlu olup bodrum+zemin+8 kat+çatı arapiyeslidir. Sitede inşaat faaliyetlerinin devam etmediği, dışarıdan görülebildiği kadarıyla B blok inşaatının tamamlandığı, A ve C blokların ise kaba inşaat halinde olduğu görülmüştür.
Ulaşım: Tarif olarak, Arsuz-İskenderun Karayolu`nun Adana Otoyolu bağlantı noktasından doğu yönünde Atatürk Caddesi`ne girilir. Yaklaşık 350 metre ileriden sağa 774. Sokağa, 530 metre ileriden sağa 10024. Sokağa dönülür. Taşınmazın bulunduğu site 90 metre ileride konumludur. Yakın çevresinde Arsuz Expo Alanı ve Karaağaç Sahili bulunmaktadır.
Not: Taşınmaz kapı numarası 31 olup, tapuda 36 numaralı bağımsız bölüm olarak görünmektedir.

6 Şubat 2023 depremi sonrası, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın yaptığı tespite göre "Orta Hasarlı" olarak belirlenmiştir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.