Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Antalya Serik Belek Mahallesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 78m2

Özellikler

Tapu no 8894
Ada 1380
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm B 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Antalya ili. Serik ilçesi. Belek Mahallesi. Mimar Sinan Caddesi19B no.lu. B Blok da yer alan zemin kat NO.1

Açıklama

Ulaşım: Belek Belediyesinin kuzeydoğu cephesinden gecen Turizm Caddesi üzerinden güneydoğu istikametinde yaklaşık 550 m ilerlendikten sonra ilk olarak sol kol üzerinde bulunan Kelebek caddesine ardından sağ kol üzerinde Mimar Sinan caddesi sol tarafta bulunan 19B kapı no.lu ana taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın konumlu olduğu bölge ağırlıklı olarak ekonomik gelir düzeyi orta ve üst sınıfa hitap etmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde ikiz villalardan oluşan siteler bulunmakta olup konut ağırlıklı daha çok yazlıkçılara hitap eden bir bölgedir. Taşınmaz toplu taşıma araçları güzergahına yaklaşık 775 m mesafede bulunmaktadır. 
Özellikler: Gayrimenkul Antalya ili, Serik ilçesi. 1380 ada. 3 Parsel üzerinde yer almakta olan. B blokta, zemin katında konumlanan, bina girişine göre sol tarafta bulunan. 1 bağımsız bölüm no.lu dairedir. Gayrimenkul  yaklaşık brüt 78 m2 alana sahip olup, 2 Oda, Açık Mutfak, Antre, Banyo, Ebeveyn Banyo, mahallerinden oluşmaktadır. Taşınmazın ana giriş kapısı çelik kapıdır. Salon ve odalarında zeminler seramik diğer hacimlerde seramik kaplamadır. Duvarlar alçı sıva üzeri saten boyalı olup, tavanlar kartonpiyerdir. Islak hacimlerde duvarlar fayans kaplıdır. Pencereler PVC, iç kapılar amerikan panel kapı olup, denizlikler mermerdir. Mutfak dolapları ve tezgahının sonradan demonte edildiği görülmüştür. Banyoda vitrifiye olarak kabinli duş teknesi, askı dolap üzeri lavabo ve klozet mevcuttur. Taşınmazda klima ısıtma tesisatı mevcuttur. Kullanılan malzemeler ve işçilik iyi kalitelidir. Taşınmazın mahallinde yapılan incelemelerinde ebeveyn banyosunun mahallinin yatak odasına dahil edildiği görülmüştür. 
Gayrimenkulün bulunduğu site A-8-C-D-E-F bloklardan oluşmakta olup, (Toplam 6 blok bulunmaktadır.) taşınnmaz B (parselin kuzeyinde, batıdan doğuya doğru ilk blok) Blokta yer almaktadır. Sitenin havuzu ve güvenliği mevcut olup çevresi bahçe duvarı de çevrilidir. Meskenin bulunduğu bina inşaatı 3846 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme yapı straktüründe inşa edilmiştir. Binanın zemin katında bina girişi 1 ve 2 bağımsız bölüm no.lu meskenler, 1. katında 3 ve 4 bağımsız bölüm no.lu dubleks meskenler olmak üzere olmak üzere bina toplam 4 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkulün dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyalıdır. Binaya giriş zemin kattan, binanın doğu cephesinden sağlanmakta olup, taşınmazın bulunduğu site Mimar Sinan Caddesi üzerindedir. Ana gayrimenkulün giriş kapısı demir profilden, merdiven korkulukları alüminyum profilden imal dilmiş olup merdivenler ve sahanlıklar mermer kaplamadır.