Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Antalya Kepez Sütçüler Mahallesi'nde 320 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 320m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18048
Metre Kare:
320m2
Ada:
27177
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
8
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
31/12/2014
Ruhsat Tarihi:
18/05/2012
Bağımsız Bölüm:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Antalya İli, Kepez İlçesi, Sütçüler Mahallesi, Şehit Astsubay Ömer Halis Demir Caddesi, A Blok, No: 24 C

Uzman Görüşü

Taşınmazın ana cadde üzerinde konumlu olması, 320 m2 kullanım alanına sahip olması, taşınmaza ait kapalı otopark alanının bulunmasıulaşım imkânlarının kolaylığı, ticaretin yoğun olduğu bir bölümde olması,  tapu vasfının depolu asma katlı dükkan olması, reklam kabiliyetinin bulunması avantajıdır.

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmazın bodrum katı 113 m2 , zemin katı 113 m2, asma katı 94 m2, toplam 320 m2 brüt kullanım alanlıdır. Binanın zemin katında, Şehit Astsubay Ömer Halis Demir Caddesi üzerinde konumludur. Bodrum katında depo alanı, Zemin katında dükkan hacmi ve asma katta; 1 adet wc ve dükkan hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın zemin döşemeleri ve duvar boyaları bakımlıdır. Taşınmaza ait kapalı otopark alanı mevcuttur.

Taşınmazın konumlu olduğu binanın kat sayısı 2 (bodrum + zemin + asma kat ) , Zemin kat: 4 adet depolu asma katlı dükkan. Taşınmaz 2 blok halinde inşa edilmiş site içerisinde parselin kuzeyinde cadde üzerinde konumlu A Bloktur.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Sütçüler Caddesi üzerinde kuzey istikamette ilerlerken, Şehit Astsubay Ömer Halis Demir Caddesi kesişiminden doğu yönde dönülür ve yaklaşık 500 m sonra sağ kolda taşınmazın bulunduğu parsele ulaşım sağlanır. 

Not: 18.05.2012 tarih ve 837 sayılı yeni yapı ruhsatı ve 31.12.2014 tarih ve 1728 sayılı yapı kullanma izin belgeleri mevcuttur. Taşınmazın tapu vasfı Depolu Asma Katlı Dükkândır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.