COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Gazipaşa Karatepe Köyünde 5.022 m2 Tarla

Bankadan 5022m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11490
Metre Kare 5022m2
Ada 272
Parsel 1
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Karatepe Mahallesi Kaynarca Mevki 272 ada 1 Parsel Gazipaşa/ANTALYA

Antalya Gazipaşa Karatepe Köyünde 5.022 m2 Tarla

Açıklama

Ulaşım: Antalya İli Gazipaşa İlçesi Karatepe Köyü sınırları içerisinde Kaynarca Mevkiinde yer almaktadır. Karatepe Köyü Kaynarca Mevkii Gazipaşa İlçe merkezinin 30 km kuzeydoğusunda yer almaktadır. Söz konusu parsele ulaşım; deniz kızı kavşağından D-400 Karayolu üzerinden Alanya istikametine doğru yaklaşık 5 km kadar ilerledikten sonra sağa Karalar köy yoluna dönülür ve bu yol üzerinde ~25 km kadar ilerledikten sonra konu taşınmaz sol tarafta konumludur. Taşınmaz Gazipaşa İlçe merkezine ~30 km, D-400 karayoluna yaklaşık 25 km, denize 27 km mesafede yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım özel araçlar ile sağlanmaktadır. 

Özellikler: 272 ada 1 parsel: kısmen eğimli bir topografik yapıya ve düzgün olmayan bir geometrik şekle sahiptir. Taşınmaz tarım arazisidir. Parsel kadastro paftasına göre batı cephesi komşu parseller ile çevrili olup diğer cepheleri orman ile cephelidir. Taşınmazın halihazırda bakımsız ceviz bahçesi olarak kullanılmaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir inşai yapı tesisi bulunmamaktadır. Taşınmaza ulaşım özel araçlarla sağlanmaktadır.

Not: Antalya ili, Gazipaşa Belediyesi İmar İşleri Müdürlüğü'nde yapılan incelemeye göre, 272 ada 1 parsel numaralı taşınmazın belediye sınırları içerisinde kaldığı, 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planı kapsamında "Tarım Alanı" dahilinde olduğu bilgisi alınmıştır.