Antalya Elmalı Yenimahalle'de Natamam 2+1 98 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 98m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 11051
Ada 94
Parsel 131
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 4
Natamam Evet
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm B 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

YENİ MAHALLE FİNİKE CADDESİ B BLOK NO: 130 / 5 ELMALI / ANTALYA

Antalya Elmalı Yenimahalle'de Natamam 2+1 98 m2 Daire

Açıklama

Özellikler: 5 bağımsız bölüm numaralı daire, ana gayrimenkulün 2. normal katında ve bina girişine göre arka cephede yer almaktadır. Gayrimenkul projesine göre salon, 2 adet oda, mutfak, banyo, wc, antre ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta toplam brüt 98 m2 büyüklüğündedir. İnceleme işlemi dışarından yapıldığı içim projesine uygunluğu ve iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Parsel üzerinde 05/07/2013 tarihli 18 ve 19 sayılı ruhsatı alınan, A ve B Bloklar bulunmaktadır. A Blok henüz betonarme işçilikleri devam etmekte, değerlemeye konu bağımsız bölümün yer aldığı B Blok ise betonarme karkas yapı tarzında, bodrum + zemin + 4 normal kat olarak inşaa edilmiştir. Bodrum katında odunluklar ve sığınak, zemin ve 4 normal katın her birinde üçer adet mesken olmak üzere binada toplam 15 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya giriş projesine uygun olarak yapılmış, zemin katından ve doğu cepheden sağlanmaktadır. Apartman girişi ve merdivenler mermer kaplı olup, duvarlar ve dış cephe boyalıdır. Taşınmazda asansör ve açık otopark bulunmaktadır.
Ulaşım: Elmalı­ Finike Kara yolu üzerinde Elmalı şehir merkezine varılmadan karşılaşılan kavşaktan sola dönülüp, Finike caddesine girilerek yaklaşık 250 m sonra solda caddenin batısında konumlu gayrimenkullere ulaşılır. Gayrimenkullerin bulunduğu bölge gelişmekte olan kentin her türlü gelir gurubuna ait ailelerce konut ve tarım amaçlı kullanılan bir bölgedir. İmara uygun, altyapı ve belediye hizmetlerinden tam istifade edebilmektedir, bölgede 5 ve 6 katlı ayrık nizamda bahçeli yapılar görülmektedir. Gayrimenkulün yakın çevresinde genelde tarla ve kısmen konutlar bulunmaktadır. Gayrimenkulün şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 900 m dir.
Not: Yapının 05/07/2013 tarihli ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın inşaatının durduğu ve devam etmediği tespit edilmiştir.