Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Antalya Döşemealtı Bahçeyaka Mahallesinde 90 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 90m2

Özellikler

Tapu no 8408
Ada 2231
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm B 37

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bahçeyaka Mahallesi, Prestij Park Sitesi, No:37, B-Blok, D:1 Döşemealtı / Antalya

Açıklama

Ulaşım: Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul Antalya ili, Döşemealtı ilçesi, Bahçeyaka mahallesi hudutları içerisinde ve 704 sokağa cepheli konumda yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu Döşemealtı ilçe merkezinin 550 metre güneyinde bulunan OPET akaryakıt İstasyonunun kuzeyinde bulunan Adana Kahveci caddesine girilir, batı istikametinde yaklaşık 850 metre devam edilir ve sağa 704 sokağa dönülür. Taşınmazın bulunduğu Prestij Sitesi -120 metre sonra yolun solunda yer almaktadır. 

Özellikler: Mahallinde yapılan incelemede taşınmaz parseli üzerinde açık yüzme havuzlu A ve B bloklardan oluşan 2 adet bina bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu B blok parselin güney cephesinde konumlu olup zemin.3 normal kat şeklinde olup bina girişi güney cepheden ve zemin kattan sağlanılmaktadır. Projeye göre binanın giriş zemin ve normal katlarının her birinde ikişer adet mesken bulunmakta olup bina 8 bağımsız bölümlüdür. Binanın dış cephesi akrilik boyalı, doğramaları pvc, bina girişi ile kat sahanlıkları mermer döşelidir. 

Döşemealtı Belediyesi imar Müdürlüğü ve Döşemealtı Tapu Sicil Müdürlüğü arşivlerinde taşınmazın bulunduğu B bloğa ait 14.05.2014 tasdik tarihli mimari projeler incelenmiştir. Projelere göre taşınmaz parseli üzerinde yüzme havuzlu A ve B bloklardan oluşan 2 adet bina bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu B blok parselin güney cephesinde konumlu olup zemin+3 normal kat şeklinde olup bina girişi güney cepheden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Projeye göre binanın giriş zemin ve normal katlarının her birinde ikişer adet mesken bulunmakta olup bina 8 bağımsız bölümlüdür. Projeye göre değerleme konusu B blok zemin kat 1 bağımsız bölüm nolu taşınmaz bina giriş istikametine göre sol tarafta ve binanın KGB cephesinde konumlu olup mesken tarzında giriş antre, salon, mutfak, 2 oda, banyo, wc, hacimleri olarak 76 m2 kapalı alan ile 1 adet 14 m2'lik balkon hacimleri şeklinde ve brüt 90 m2 inşaat alanlıdır. 

Not: 15.06.2016 tarihli Yapı Kullanma (İskan) izin belgesi bulunmaktadır.