1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Antalya Alanya Tosmur Mahallesi'nde 92 m2 Dükkan

Bankadan 92m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15230
Metre Kare 92m2
Ada 163
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 20/11/2013
Bağımsız Bölüm 17
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tosmur Mah. İsmail Özdemir Cad. Doruk Avangarde Apt, No: 20 / 17 ALANYA / ANTALYA

Uzman Görüşü

Yüksek gelir düzeyli yerli ve yabancı alıcıların rağbet gösterdiği gözde bölgede; D400 karayolu, Migros AVM ve turistik otellere komşu, denize 500 metre, alüminyum doğrama camekanlı, 92m2 dükkan (18,19 ve 20 nolu dükkanlarla birleşiktir. Dükkanlar ayırarak kullanılabilir). ­Ulaşım kolaylığı, cadde cepheli  olması ve yeni binada yer alması gibi avantajlara sahiptir.

Açıklama

Özellikler: "Dükkan" nitelikli 17 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, zemin katta yer alan 20B kapı numarasına sahip olup, projelerine göre binanın zemin katında, İsmail Özdemir Caddesinden binaya güney istikamette bakılınca binanın sağ arka (güney­batı) cephede yer almaktadır. Konu taşınmaz mimari projesine göre; çalışma alanı, 1 banyo hacimlerinden oluşmakta olup, mimari projesine göre yaklaşık brüt 92 m² kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın 9.35 m Karahacı Sokağa cephesi bulunmaktadır. Mevcut durumda parselin doğu, güney ve batı çevreleri duvar ile çevrilmiş olup dükkan cephesi açık otopark alanına bakmakta olup güney cepheden dükkan girişi ve vitrin bulunmamaktadır. Konu taşınmazın konumları projesi ile uyumludur. Ancak ara duvarların kaldırılarak birlikte kullanılmaktadır. Yapı girişi İsmail Özdemir Caddesinden binaya güney istikamette bakılınca arka (güney) cephede yer almaktadır. Yapının tüm cepheleri sıva üzeri akrilik esaslı boyalıdır. Binaya ait asansör, açık otopark, açık havuz bulunmaktadır.

 Ulaşım: Antalya İli, Alanya İlçesi, Tosmur Mahallesi, İsmail Özdemir Caddesi, Hasan Dereli İnşaat Sitesi Apt. , No:20B posta adreslidir. Gayrimenkulün bulunduğu binaya ulaşım için; İbrahim Bilgen (D400) Caddesi üzerinde batı istikametinde ilerlenilir. Tosmur Sultan Hamamının hemen yanından sağa İsmail Özdemir Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde ~400 m ilerlenilince caddenin sağında konumlu konu taşınmazın bulunduğu bloğa ulaşılır. Ulaşım toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge genellikle orta gelir grubu ve yabancı uyruklu insanlara hitap eden konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu bir bölgedir. Toplu taşıma araçları ile ulaşım imkanı bulunmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde Cami, okul yer almaktadır. Bölgenin yol, su, elektrik ve kanalizasyon altyapı çalışmaları tamamlanmıştır. 

 Not: 20.11.2013 tarih ve 2013/16 nolu yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın kendisine ait girişi yoktur, diğer taşınmazlardan geçilerek giriş sağlanmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.