COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Sincan Tandoğan Mahallesi'nde 28 m2 İskanlı Dükkan

Bankadan 28m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16705
Metre Kare 28m2
Ada 93
Parsel 29
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 9
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 08.06.2012
Bağımsız Bölüm 13
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tandoğan Mahallesi, Bilgin Sokak, No:4A SİNCAN / ANKARA

Uzman Görüşü

Zeki Uğur Caddesi, Ata Caddesi, Barbaros Caddesi ve Vatan Caddesi'ne, ilçe merkezine, hastaneye ve yeşil alanlara yakın mesafede,alüminyum doğramalı ve camlı kapılı, Brüt 28.00 m2 İŞYERİ. Taşınmazın ulaşımı kolay yerde yer alması, sokağa cepheli olması, zemin kat girişinin olması, iskanlı olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 13 nolu Dükkan onaylı mimari uygulama projesine göre, yaklaşık brüt 28,00 m² yasal kullanım alanından oluşmakta olup, dükkan ve wc bölümünden oluşmaktadır. Taşınmazın Bilgin Sokağa bakan ön cephesi 4,85 m, derinliği 5,10 m, tavan yüksekliği 3,45 m dir. Taşınmaza giriş, Bilgin Sokak üzerinden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Taşınmaz geometrik olarak dikdörtgene şekline benzemektedir. Girişinde tam görüş sağlayan alüminyum doğramalı ve camlı kapılar kullanılmıştır.

Binaya giriş, Bilgin Sokaktan ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Taşınmaz, zemin katta ve bina girişine göre, ön ve sağ yan cephede (güneydoğu) yer almaktadır. Binada açık ve kapalı otopark bulunmakta olup, çevre düzenlemeleri tamamlanmıştır. Binanın dış cephesi normal dış cephe boyalıdır. Binada ısı yalıtım mantolaması yapılmıştır. Binanın bodrum katında, 1 nolu daire, sığınak, otopark ve müştemilatlar, zemin katında, bina girişi, 13 nolu dükkan ile 2 ve 3 nolu daireler, 1. katı dahil diğer tüm katlarında 3 er olmak üzere binada toplam 13 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Tandoğan Mahallesi, Bilgin Sokak, No:4A Sincan/ANKARA posta adresinde ve 39.9637138542, 32.5738543653 koordinatlarında yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bina, Zeki Uğur Caddesine, Ata Caddesine, Barbaros Caddesine, Vatan Caddesine, askeri alanlara, Sincan Osb ye, ilköğretim okuluna, ilçe belediyesine, ilçe merkezine, hastaneye ve yeşil alanlara yakın mesafede yer almaktadır. Bölge genelinde son zamanlarda yaşanan dönüşüm süreci ile başlayan yeni yapılaşmalar bölgenin çehresini değiştirmeye başlamıştır. Binanın bulunduğu bölgede altyapı ve ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Bölgeye olan talep, bölgenin yapı kalitesine bağlı olarak daire fiyatlarının uygun olmasından, ilçe merkezine yakın olması ve Kamusal alanlarının (Okul, Cami, Sosyal Tesis, Park, vs...) yaygın olmasından kaynaklanmaktadır. Bölgeyi genelde alt ve orta gelir grubu yerleşim amaçlı olarak tercih etmektedir. Söz konusu taşınmaza ulaşım, Zeki Uğur Caddesi üzerinde çalışan toplu ulaşım araçları ile sağlanmaktadır.

Not: 08.06.2012 tarih, 187 numaralı Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.