1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Sincan Pınarbaşı Mahallesi'nde İskanlı Dükkan

Bankadan 133m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16735
Metre Kare 133m2
Ada 4279
Parsel 20
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 12
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 24/11/2009
Ruhsat Tarihi 24/04/2008
Bağımsız Bölüm 13
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Pınarbaşı Mah. Savunma Cad. No:68A Sincan/Ankara

Açıklama

Özellikler: 13 nolu dükkan binanın zemin katında Savunma Sokaktan bakışta en sağda kalan dükkandır. Taşınmaz kuzey batı cepheli olup Batı Cephesi duvarla kaplıdır. Onaylı projesine göre dükkan alanı ve wcden oluşan taşınmaz halihazırda kıraathane olarak işletilmekte olup, projesinde wc olarak görünen konumun mutfak nişi/çayhane olarak defnedildiği görülmüştür. Ayrıca güney cephe içinde tek wc de uygulanmıştır. Taşınmaz brüt yaklaşık 133 m2 alanlıdır. Dış kapının cephesi demir doğramalı camdır, zemini seramik, duvarları plastik boyalıi tabanı asmolendir

Ana gayrimenkul, 884m2 yüzölçümlü arsa üzerine, ayrık nizam tarzında, betonarme yapı türünde 2009 yılında, bodrum+ zemin+ 3 normal katli olarak inşa edilmiştir. Takbis portalında ve Sincan Belediyesinde mevcut 22 Şubat 2008 onay tarihli projesine göre, binanın bodrum katında sığınak-su deposu-15 nolu dükkana alt depo-kömürlükler, zemin katta 13-14-15-16 nolu dükkan, 1.katta 1-2-3-4 nolu mesken, 2.katta 5-6-7-8 nolu mesken, 3.katta 9-10-11-12 nolu mesken olmak üzere toplam 16 adet bağımsız bolüm bulunmaktadır. Bina girişi, merdivenleri ve ortak kullanım alanlarında zeminler mermer kaplama, kat holleri ve merdiven boşluklarında duvarlar 1mt yüksekliğe kadar mermer kaplama, diğer kısımları sıva üzeri boyalıdır. Binanın dış cephesi kabuk sıvadır. Bina giriş zemin katından, 124.sokak üzerinden bakıldığında sol yan, güneybatı cephesindedir. 

Ulaşım: Pınarbaşı Mah. Savunma Cad. No:68A Sincan/Ankara posta adresindedir. Açık tarif olarak taşınmazın bulunduğu bölge Ankara 1, Sincan ilçesi, Pınarbaşı Mahallesi sınırları içerisinde, Sincan ilçe merkezinin güneybatısında kalmaktadır. Pınarbaşı Mahallesi'nin ana arterlerinden olan Yaşar Kemal Caddesi üzerinde güney yönünde, otobüs son durakları istikametinde ilerlerken 13.Cadde geçildikten sonra ilk sag, ardından ilk sola dönüldüğünde konu taşınmazın bulunduğu bina sağ tarafta, Muammer Aksoy Sokak le 124.Sokak'ın kesiştiği köşe başında kalmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede mevcut yapıların hemen hemen hepsi yenidir. Bölge daha çok düşük ve düşük-orta gelir seviyesine sahip kesim tarafından tercih edilmektedir. Bölgenin teknik altyapısı ve kamu hizmetlerinden istifadesi kısmen tamdır. Ulaşım otobüs, dolmuş gibi toplu tasım araçlarıyla sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Kaya boğaz ilköğretim Okulu bulunmaktadır.

Not: 24/04/2008 tarihli yapı ruhsatı ve 24/11/2009 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.