1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Sincan Pınarbaşı Mahallesi'nde 73 m2 İskanlı Dükkan

Bankadan 73m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16734
Metre Kare 73m2
Ada 4279
Parsel 20
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 12
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 24/11/2009
Ruhsat Tarihi 24/04/2008
Bağımsız Bölüm 16
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Pınarbaşı Mah. 124. Sokak, No:2A (16) Sincan Ankara

Açıklama

Özellikler: 2A kapı numaralı 16 bağımsız bölüm numaralı dükkan binanın zemin katında, binaya 124.Sokaktan bakıldığında sol tarafta, bina girişine göre sağ ön tarafta yer alan dükkândır. Dükkan brüt 73m2 olup dükkan ve wc alanlarından oluşmaktadır. Dükkan 124.Sokaga yaklaşık 5.80mt cepheli olup hâlihazırda kullanılmamaktadır

Ana gayrimenkul, 884m2 yüzölçümlü arsa üzerine, ayrık nizam tarzında, betonarme yapı türünde 2009 yılında, bodrum+ zemin+ 3 normal katli olarak inşa edilmiştir. Takbis portalında ve Sincan Belediyesinde mevcut 22 Şubat 2008 onay tarhli projesine göre, binanın bodrum katında sığınak-su deposu-15 nolu dükkana alt depo-kömürlükler, zemin katta 13-14-15-16 nolu dükkan, 1.katta 1-2-3-4 nolu mesken, 2.katta 5-6-7-8 nolu mesken, 3.katta 9-10-11-12 nolu mesken olmak üzere toplam 16 adet bağımsız bolüm bulunmaktadır. Bina girişi, merdivenleri ve ortak kullanım alanlarında zeminler mermer kaplama, kat holleri ve merdiven boşluklarında duvarlar 1mt yüksekliğe kadar mermer kaplama, diğer kısımları sıva üzeri boyalıdır. Binanın dış cephesi kabuk sıvadır. Bina giriş zemin katından, 124.sokak üzerinden bakıldığında sol yan, güneybatı cephesindedir. 

Ulaşım: Ankara ili, Sincan ilçesi, Pınarbaşı Mahallesi, 124. Sokak, NO:2A(16) posta adresindedir. Açık tarif olarak taşınmazın bulunduğu bölge Ankara 1, Sincan ilçesi, Pınarbaşı Mahallesi sınırları içerisinde, Sincan ilçe merkezinin güneybatısında kalmaktadır. Pınarbaşı Mahallesi'nin ana arterlerinden olan Yaşar Kemal Caddesi üzerinde güney yönünde, otobüs son durakları istikametinde ilerlerken 13.Cadde geçildikten sonra ilk sag, ardından ilk sola dönüldüğünde konu taşınmazın bulunduğu bina sağ tarafta, Muammer Aksoy Sokak le 124.Sokak'ın kesiştiği köşe başında kalmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede mevcut yapıların hemen hemen hepsi yenidir. Bölge daha çok düşük ve düşük-orta gelir seviyesine sahip kesim tarafından tercih edilmektedir. Bölgenin teknik altyapısı ve kamu hizmetlerinden istifadesi kısmen tamdır. Ulaşım otobüs, dolmuş gibi toplu tasım araçlarıyla sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Kaya boğaz ilköğretim Okulu bulunmaktadır. 

Not: 24/04/2008 tarihli yapı ruhsatı ve 24/11/2009 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.